Інформація щодо міжнародних змагань Warrior Games (Ігри Воїнів).

Оголошення
👁 161

15-16 травня 2021 року у м. Києві в рамках фестивалю «Звитяга Нескорених» відбудеться другий етап відбору до участі збірної України на міжнародних змаганнях Warrior Games (Ігри Воїнів). Загалом 40 українських ветеранів, які пройдуть відбори, уперше виступлять на міжнародних мультиспортивних змаганнях Warrior Games, які відбудуться з 8 по                23 вересня в Орландо, штат Флорида, США.

Відповідно до правил Warrior Games учасники змагань можуть змагатися не в одному, а в п’яти видах спорту. Для участі у відборі не потрібно мати спортивний досвід – достатньо мати бажання показати свою силу волі. Ігри Воїнів передбачають змагання у таких видах спорту: плавання, штовхання ядра, біг, паверліфтинг, велоспорт на шосе, біг, стрільба з лука, кульова стрільба, веслування на тренажері і два командних: волейбол сидячи та баскетбол на візках.

Організатори відбору: Міністерство у справах ветеранів України,                   БО «СтратКом УА», ГО «Ігри Інвіктус Україна», Федерація стронгмену України, БО «Повернись Живим».

Warrior Games – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів і ветеранок, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль.

Цього року він проходитиме з 8 по 23 вересня в Орландо,                                штат Флорида, США. Серед учасниць – команди з  восьми країн світу: США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії. 

Вам також може сподобатися

За минулу добу за коронавірус у Херсоні захворіло ще 125 людей
Звіт керуючого справами Максима Кондратенка про проведену роботу за минулий тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X