До уваги суб’єктів господарювання, операторів рекламного ринку, мешканців нашого міста!

Оголошення
👁 93

10.09.2021 Верховною Радою прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі».

Законом удосконалено правове регулювання у галузі реклами щодо протидії дискримінації за ознакою статі, що відповідає зобов’язанням України відповідно до Конвенції ООН з ліквідації усіх форм дискримінації щодо жінок. Протидія дискримінації за ознакою статі передбачена також Угодою про асоціацію України з Європейським Союзом та іншими міжнародними документами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, зокрема – Стратегією ґендерної рівності Ради Європи на 2018-2023 роки та Глобальними цілями сталого розвитку ООН.

Внесеними змінами до чинного Закону України «Про рекламу» дано визначення понять «дискримінаційна реклама» та «дискримінаційна реклама за ознакою статі», посилено відповідальність за порушення законодавства про рекламу, посилено захист прав споживачів реклами.

          Відповідно до пункту 1 Прикінцевих положень цей Закон набирає чинності через три місяці з дня, наступного за днем його опублікування.

Вам також може сподобатися

Оголошення, що вийшло у газеті “Гривна – СВ” 18.11.2021
За добу до стаціонару лікарні Карабелеша поступило 7 пацієнтів з COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X