До уваги громадських організацій!

Оголошення
👁 40

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій реалізовує грантову програму “Моніторинг відбудови” в рамках проєкту “Контроль витрат на відновлення”.  

В проєкті “Контроль витрат на відновлення” ми незалежно від уряду моніторимо витрати бюджетних та донорських коштів на відбудову, аналізуємо їх та залучаємо громадські організації до моніторингу відбудови. 

 

Моніторинг відбудови має підвищити ефективність витрачання коштів на процеси відновлення України. 

В межах грантової програми відбувається одночасно два грантових конкурси: 

  • Конкурс 1: Моніторинг відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури. Оголошення про подачу заявок та детальні умови конкурсу доступне на сторінці ІЕД за посиланням:  http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=7436  

  • Конкурс 2: Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури. Оголошення про подачу заявок та деталі конкурсу доступне на сторінці ІЕД за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=7437  

В обох конкурсах предметом моніторингу є процес відбудови та відновлення об’єктів соціальної інфраструктури після часткового пошкодження чи повного руйнування з 24 лютого 2022 року.  

Соціальна інфраструктура включає сфери освіти (дошкільні заклади, школи, ПТНЗ, заклади вищої освіти), охорони здоров’я (первинні та спеціалізовані заклади догляду), житлові будинки, а також заклади культури (бібліотеки, театри тощо) і адміністративні будівлі. 

 

Кінцевий термін подання грантових заявок на обидва конкурси: 30 квітня  2024 року. 

 

Вам також може сподобатися

Триває інформаційна кампанія «Поширення вакцинації  проти кору»
Де працював Херсонводоканал минулої доби

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X