До уваги фермерів та аграріїв Херсонської територіальної громади!!!

Оголошення
👁 170

Питання утилізації небезпечних відходів є надзвичайно актуальним для розвитку сталого та екологічного свідомого сільського господарства. Забезпечення прозорих та зрозумілих механізмів проводження з такими відходами для сільськогосподарських виробників є надзвичайно важливою умовою належного розвитку як сільських територій так і аграрного сектору у цілому.

            Одним із типів небезпечних відходів та потребує уваги це тара з-під засобів захисту рослин. Дуже важливо забезпечення належної переробки такої тари із залученням належно ліцензованих операторів.

            З цією метою провідні світові виробники засобів захисту рослин, такі як       ТОВ «Адама Україна», ТОВ «БАСФ Т.О.В.», ТОВ «Баєр», ТОВ «ФМС УКРАЇНА», ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА», ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН»,                                              ТОВ «СИНГЕНТА», ТОВ «ЮПЛ УКРАЇНА», об’єдналися та запустили пілотний проєкт «Агро Варта», метою якого є запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин.

            «Агро Варта» – це проєкт, який базується на загальновизнаній та ефективній системі розширеної відповідальності виробника, яка законодавчо закріплена Європейським Союзом як один із основних способів поводження з небезпечним типом відходів.

            Проєкт отримав дозвіл Антимонопольного комітету України, офіційну підтримку Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України.

В рамках Проєкту за результатами тендеру були відібрані компанії, що мають ліцензію, яка відповідає екологічним та технічним вимогам щодо процесів переробки та утилізації небезпечної тари.

Компанії ТОВ «Утильвторпром» та ТОВ «НВК «Укрекопром»  безкоштовно для користувачів забезпечать збирання, перевезення, переробку та утилізацію небезпечної тари.

Контакти для довідок:

  • ТОВ «Утильвторпром», м.Одеса, вул.Сонячна,5 ([email protected])

+380951323311; +380961323311; +380681301133; +380951301133

  • ТОВ «НВК «Укрекопром», м.Одеса, вул.Комітетська, 14а ([email protected])

+380487148667; +380442278483  

Подати заявку можна за посиланням : http://agrovarta.org/

Вам також може сподобатися

У Суворовському районі тимчасово відсутнє водопостачання у кількох будинках
Пенсійні послуги на Гіді

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X