30 грудня 2021 року відбулося засідання Конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Херсонської міської територіальної громади.

Оголошення
👁 119

30 грудня 2021 року відбулося засідання Конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Херсонської міської територіальної громади (протокол засідання №4-22).

Рішенням Конкурсної комісії визначено переможців Конкурсу та обсяги фінансування їхніх програм (проєктів, заходів) з  бюджету Херсонської міської територіальної громади у 2022 році за напрямками:

1. Фінансова підтримка програм (проєктів, заходів), спрямованих на підтримку та посилення соціального захисту  ветеранів Другої світової війни і праці – Херсонська міська організація ветеранів війни і праці – 15 000 грн;

2. Фінансова підтримка програм (проєктів, заходів), спрямованих на підтримку та посилення соціального захисту учасників бойових дій на територіях інших держав – Громадська  організація Херсонської міської організації Українського Союзу ветеранів Афганістан –  23 056 грн;

3. Фінансова підтримка програм (проєктів, заходів), спрямованих на підтримку та посилення соціального захисту учасників АТО/ООС :

3.1. Громадська організація «Українська Єдність»  – 58 160 грн;

3.2.  Громадська організація «Учасників  бойових дій та ветеранів АТО – Південна Фортеця» – 30 000 грн;

3.3. Громадська спілка «Асоціація ветеранських та волонтерських організацій «Звитяга» – 26 000 грн.

Рішення прийнято одноголосно.

Вам також може сподобатися

Водії, дотримуйтесь безпечної швидкості: Патрульні нагадують про обмеження
“Дорожники” усувають ями та вибоїни незалежно від погодних умов

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X