Шановні херсонці!

Нагадуємо, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівкою, у вигляді житлових субсидій (порядок призначення).

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання  – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії ().

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

Вам необхідно заповнити бланки заяви та Декларації (скачати) і надати (або надіслати) їх до районних у місті Херсоні управлінь праці та соціального захисту населення за адресами:

-Дніпровський районвул. Перекопська, 166, каб.110,тел. 35  44  65;

 -Корабельний район – вул. Суворова, 29, каб. 111,тел. 22  96  81;

-Суворовський район – вул. Маяковського, 8, каб. 3,тел. 22  33  35, 26  3668

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі  раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них ви можете отримати за телефоном Урядової «гарячої лінії»  1545.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики Україниmlsp.gov.ua.

Інформаційні листівки

Отримав субсидію – бережи енергоресурси!

Меню
X
X