Звітує Дніпровський штаб соціальної допомоги

Новини
👁 250

Станом на ранок 9 березня, в активі штабу соціальної допомоги незахищеним верствам населення району, створеному виконавчим комітетом Дніпровської районної у місті Херсоні ради, були яйця й непатрані кури. Їх роздавали головам ОСББ (11тис 150 яєць), квартальних комітетів (1 тис 900 яєць) за наданими списками людей з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, багатодітних сімей, матерів-одиначок, списками Територіального центру соціального обслуговування та служби у справах дітей.

16 тис 390 яєць і 2 тис тушок курей отримали:

– обласний будинок дитини, в якому утримується 57 дітей з ураженнями центральної нервової системи,

– 18 сімей СЖО,

– студенти з сільської місцевості, що залишилися у ліцеї сервісу та дизайну,

– одинокі, лежачі маломобільні мешканці приватного сектору та багатоквартирних будинків,

– вимушені переселенці,

– дружини воїнів ЗСУ.

1 тис 500 курей роздали мешканцям центральної частини району, 500 – передані до Антонівського старостату. В організації процесу видачі продуктів взяли участь члени виконавчого комітету райради, 46 працівників виконавчих органів та соціальних робітників Територіального центру.

Крім цього, районний штаб інформує, що працівниками виконавчих органів райради соціального профілю здійснюється консультування з 9.00 до 14.00 за телефонами: служба у справах дітей-35 19 77; управління соціального захисту- 35 44 65.

Вам також може сподобатися

Де в Херсоні можна придбати хліб 10 березня
Графік роботи сімейних лікарів та “вузьких” спеціалістів у поліклініках на Сенявіна, Тираспольській та 200-річчя Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X