Звіт заступника міського голови Володимира Пепеля про виконану з 10 по 14 травня роботу.

Новини
👁 417

Заступник міського голови Володимир Пепель звітує про виконану з 10 по 14 травня роботу.

11.05.2021 в рамках втілення проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, представниками компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за участю заступника міського голови Володимира Пепеля та фахівців департаменту міського господарства відповідальних за енергоменеджмент та енергомоніторинг проведено онлайн конференція, в ході якої обговорені важливі для нашого міста питання, а саме: впровадження енергоефективних заходів в закладах бюджетної сфери та шляхи заощадження теплової та електричної енергії. Крім того, в ході конференції в рамках партнерства Німецького товариства GIZ, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та територіальною громадою міста обговорено питання щодо надання нашими партнерами підтримки у впровадженні системи муніципального енергетичного менеджменту та проведенні енергоефективних заходів в закладах бюджетної сфери, що сприятиме зниженню споживання енергоресурсів та відповідної економії коштів.

Підприємствами, діяльність яких координує департамент міського господарства міської ради, щоденно здійснюються роботи по санітарному очищенню міста, а саме: підмітання тротуарів, очищення зелених зон від сміття, гілля.

Окрім того, викошено зелені зони за наступними адресами: вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Ш. Алейхема, вул. Л. Толстого, вул. Я. Мудрого, вул. Белінського, вул. Суворова, вул. Робоча, вул. Комкова, вул. Полтавська, площа Перемоги, шляхопроводи, вул. Миру, вул. Гагаріна, вул. Ладичука, вул. 28-ї Армії, Бериславське шосе (розпочато), вул. Карбишева, вул. Покришева, просп. Сенявіна, вул. Некрасова, вул. Олександрівська, вул. Потьомкінська (від вул. Залізничної до пл. Ганнібала), пров. Козацький, пров. Комбайновий, пров. Військовий, вул. Паризької Комуни, вул. Преображенська, вул. Гоголя, вул. Мозолевського, вул. Гірського, вул. Червоного Хреста.

МКП «Гарантія» на Набережній по просп. Ушакова покошено зелені зони. Організовано роботи з миття дорожніх відбійників на мосту через р. Кошову. У Гідропарку продовжується побілка дерев, покошені зелені зони, пофарбовано дитячий майданчик, столи, лавки, урни, розконсервовано мийки для ніг, питні фонтанчики (3 шт.), душові кабіни (2 шт.), роздягальні (3 шт.). По місту відловлено 5 безпритульних собак, стерилізовано 6 собак.

КП ЕЗО «Херсонміськсвітло» на розі вул. Залізничної та Миколаївського шосе замінено 5 прапорів, на Привокзальній площі – 1, у парку Слави (біля бібліотеки ім. О. Гончара) – 1. У парку Слави встановлено прапори, помито світильники «Шар», здійснено закриття кришками кабельних ящиків, зацементовано плити на тумбах, пофарбовано кришки кабельних ящиків. Замінено електричні LED лампи по місту, а саме: вул. Купецька (3 шт.), вул. Грецька, 70 (1 шт.), вул. Олександрівська (1 шт.), вул. Гагаріна, 59 (2 шт.), пров. Успенського, 8 (1 шт.), вул. 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії (3 шт.), вул. Вишнева, 54 (1 шт.). По вул. Кольцова демонтовано аварійну опору.

КП «Ритуальна служба м. Херсона» напередодні поминальних днів очищено від сміття кладовища сел. Геологів та Комишани, виконувалася побілка бордюрів, вивезено зібране сміття (2 т), тривали роботи з покосу трави. Також надано допомогу старостинським округам Херсонської міської територіальної громади у вивезенні звалищ сміття з кладовищ. У підсумку за результатами прибирання кладовищ до поминальних днів на міське сміттєзвалище вивезено 714,27 т сміття.

КП «Парки Херсона» проведені наступні роботи:

– Покошено зелені зони: парк Слави, Шевченківський парк, Потьомкінський та Покровський сквери, парк «Херсонська фортеця» (станом на сьогодні викошено на 90%), сквер ім. О. Береша, розпочато покіс – сквер Монастирська слобода, парк ім. В. Маргелова.

– Виконано полив зелених насаджень: Ландшафтний парк Таврійського мікрорайону, Потьомкінський та Покровський сквери, парк Шевченківський – меморіал «Слава Україні!» (троянди), парк «Херсонська фортеця» (сакури), парк ім. В. Маргелова.

Управлінням житлового господарства здійснено 6 виїздів для перевірки санітарного стану прибудинкових територій житлового фонду, а саме:

– пров. Козацький 19,21;

– Дорофєєва, 6,14;

– Стрітенська, 7;

– пл. Свободи, 9а, 9/1;

– Портова, 1,2а, 5.

– Видригана,63,76,78

За інформацією керуючих компаній (ПП Жилсервіс, ТОВ КК «Альянс», ТОВ «ВЖЦ», ПП ВЖЦ «Аріадна», ТОВ КК «Старий центр», ТОВ КК «Таврія», ТОВ КК «Шумен»,») та ЖЕК № 1 здійснені роботи по покосу трави – 53784 м2.

Видано 6 рішень постійної комісії стосовно відключень квартир від централізованого теплопостачання, та 8 заяв на постійну комісію щодо відключення.

Проведена робота з районними у місті радами щодо необхідності покосу трави біля житлових будинків ОСББ, ЖБК та відомчого житла. За інформацією

– Дніпровського райвиконкому роботи по покосу проведено головами правлінь на 185 житлових будинків ОСББ, ЖБК та відомчого житла рахунок внесків та платежів співвласників.

– Корабельного райвиконкому роботи по покосу проведено головами правлінь на 55 житлових будинків ОСББ, ЖБК та відомчого житла – 61540 м2 рахунок внесків та платежів співвласників.

Відділом екології проведено обстеження зелених насаджень за адресами:

вул. Небесної Сотні, 5, вул. 28 Армії, 13, вул. Генерала Алмазова, 41, просп. Ушакова, 24-б, Бериславське шосе, 10, (51 дерево обстежено на предмет необхідності проведення обрізки гілок).

Здійснювалося коригування та погодження проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до складу постійної комісії обстеження зелених насаджень на території міста Херсона».

Розроблено та надано на погодження проєкти рішень виконавчого комітету міської ради «Про попередній розгляд рішення міської ради «Про затвердження звіту з виконання у 2020 році міської цільової програми «Екологія» на 2019-2021 роки» та рішення міської ради «Про затвердження звіту з виконання у 2020 році міської цільової програми «Екологія» на 2019-2021 роки».

Взято участь у:

– виїзному обстеженні з питань законності будівництва дороги по вул. Стапельній.

– засіданні робочої групи з розробки Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку Херсонської міської територіальної громади.

Комунальним підприємством «Міське дорожнє управління» Херсонської міської ради з механічного прибирання вулиць згідно з графіком здійснено очищення прибордюрної смуги від нанесеного ґрунту ручним способом з подальшим його вивезенням за адресами:

вул. Сорокіна, Острівське шосе, пл. Корабелів, Миколаївське шосе (від Автовокзалу до вул. Нестерова (центральна смуга), вул. Нафтовиків, прос. Св. Кирила та Мефодія.

На вимогу Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона, підрядною організацією демонтовано самовільно встановлений паркан, який розташований в парку «Слави», в районі бібліотеки ім. Олеся Гончара, демонтовано без дозвільних документів кіоск із продажу кави на зупинці громадського транспорту «Спорткомплекс» по вул. Шенгелія, здійснено заміну урн та приведено їх до належного естетичного стану за адресами: просп. Ушакова, 26, площа Свободи 1,3,4,6,8. На скаргу мешканців житлових будинків, за адресами вул. Маяковського, 4 та вул. Бориса Мозолевського, 3 стосовно самовільно встановлених металевих парканів Інспекцією підготовлено та подано проєкт рішення на виконавчий комітет Херсонської міської ради щодо демонтажу зазначених парканів, які встановлені без проєктно-дозвільної документації. За встановлення тимчасової споруди без проєктно-дозвільної документації «Black berry» розташованої за адресою вул. Белінського, 6 Інспекцією підготовлено та подано проєкт рішення на виконавчий комітет Херсонської міської ради, щодо демонтажу зазначеної тимчасової споруди. На виконання вимог Інспекції, відповідальними особами магазину «Селяночка», розташованого на розі вул. Лавреньова та вул. Івана Богуна, вжито заходів реагування з ліквідації графіті та рекламних наліпок на фасаді комплексу на зупинці, вжито термінових заходів з усунення графіті та реклами наркотичних засобів на зупинці громадського транспорту по вул. Патона (в районі торговельного центру), вжито термінових заходів із ліквідації стихійного сміттєзвалища, розташованого на розі вул. Бєлінського та вул. Торгова. Відповідальними особами загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №11 Херсонської міської ради по вул. Робоча, 205 розпочаті роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища, вивезено 2 одиниці техніки гілля та побутового сміття, ліквідовано стихійне сміттєзвалище, розташованого по провулку Береговому, 7. Відповідальними особами ПП «Жилсервіс» вжито термінових заходів із ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул. Дорофеєва, в районі житлового будинку № 20, заходів з очищення урн, покосу та розчищення захаращеної території, приведення її до належного санітарного стану території в районі кафе «Медуза». Спеціалістами Інспекції спільно із перевізником та представниками ОСББ, взято участь у нараді, стосовно майбутнього місця розташування контейнерних майданчиків по провулку Арктичному. За результатами наради вирішено місце розташування контейнерного майданчика з урахуванням санітарних норм.

Управлінням комунальної власності забезпечується дотримання процедури проходження проєкту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення на території Херсонської міської територіальної громади ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», а саме:

– отриманий експертний висновок постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку про відповідність проєкту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності;

– опрацьовані зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта, отримані від державної податкової інспекції та Херсонського осередку громадської організації «Рух «Збережи ФОП»;

– проєкт регуляторного акта, аналіз регуляторного впливу та експертний висновок направлені на погодження до Державної регуляторної служби України;

– підготовлений проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про встановлення на території Херсонської міської територіальної громади ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», який проходить процедуру, визначену Регламентом

– звіт про проведення громадських слухань оприлюднений на офіційному вебсайті міської ради та її виконавчих органів та направлений для оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

Проведено роботу з суб’єктами оціночної діяльності, які визнані переможцями за результатами електронного аукціону, стосовно оцінки нежитлових приміщень в житлових будинках, які списані з балансового обліку департаменту ЖКГ, з метою визначення їх балансової вартості. Опрацьовано техніко-економічне обґрунтування списання 14 автобусів, що перебувають на балансовому обліку КП «Херсонкомунтранссервіс».

Вам також може сподобатися

18 травня – засідання виконкому міськради
Увага! Тимчасові зміни у маршрутах руху автобусів і тролейбусів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X