Звіт заступника міського голови Оксани Рукавішнікової про роботу з 10 по 14 травня

Новини
👁 228

Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про роботу, проведену з 10 по 14 травня.

13 травня 2021 року  проведено робочу зустріч на чолі з міським головою Ігорем Колихаєвим із заступником Посла Ізраїлю в Україні паном Йоавом Бистрицьки, під час якої обговорено перспективні напрями співробітництва та залучення інвестицій в галузь сільського господарства, водного менеджменту та зрошення. Ізраїль, як провідний експерт у галузі управління водними ресурсами на міжнародній арені, допоможе Херсону та регіону практичним досвідом та технологіями, адже такого ощадливого ставлення до води та її використання немає, мабуть, в жодній країні. 70% води, яку використовує Ізраїль – морська, а 87% очищених стічних вод використовуються у сільському господарстві.

Організовано роботу підпорядкованих виконавчих органів з основних питань, зокрема, економічного розвитку:

 • Продовжується робота з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року. Спільно з представниками Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова та Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України опрацьовані питання щодо:

– методології розробки Стратегії, адаптованої під потреби Херсона, яку планується затвердити на черговому засіданні робочої групи;

– збору даних для проведення університетом дослідження соціально-економічного і екологічного стану, розвитку інфраструктури та фінансово-бюджетної ситуації міської територіальної громади.

 • Здійснено аналіз грошово-кредитної статистики щодо діяльності діючих структурних підрозділів банків у місті Херсоні. Більшість кредитів, у тому числі довгострокових, спрямовано на реконструкцію та розвиток суб’єктів господарювання, що займаються постачанням електроенергії, газу, пари, кондиційованого повітря. Сума кредитів, одержаних суб’єктами господарювання протягом січня-березня 2021 року, перевищила на 20% суму кредитів, отриманих за аналогічний період 2020 року. Зростання дієвості банківського сектору спричинить позитивний вплив на соціально-економічне становище територіальної громади міста.            
 • Опрацьовано та підготовлено аналіз стану розрахунків підприємств, які підпорядковані Херсонській міській територіальній громаді  по сплаті єдиного соціального внеску.  Протягом   І кварталу    2021 року заборгованість скорочено на 35,5 %, до соціальних цільових фондів спрямовано  майже   600 тис. грн. Своєчасне призначення, фінансування і виплата пенсій, забезпечення додержання пенсійного законодавства  є одним із пріоритетних  завдань на 2021 рік.

Робота по захисту прав споживачів та дотримання правил торгівлі та громадського харчування:

 • Проводилася робота в напрямку ліквідації та запобігання виникненню несанкціонованої торгівлі по проспекту Святих Кирила та Мефодія,                 вул. Лавреньова та Миколаївському шосе (в районі зупинки громадського транспорту «Вулиця Залізнична»). За результатами на правопорушників складено 3 протоколи за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення, які направлено на розгляд до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Херсонської міської ради.
 • В ході  наради з питань запобігання стихійної торгівлі, відпрацьовано механізм взаємодії керівників ринків м. Херсона з виконавчими органами міської ради та правоохоронними  органами.
 • Спільно з працівниками правоохоронних органів проведено обстеження 10 об’єктів торгівлі та ресторанного господарства з питання дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання, за результатами яких винесено 1 постанову за частиною 2 статті 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей». 

Робота в галузі сільського господарства:

 • Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо урядової програми підтримки фермерських господарств та сімейних фермерських господарств стосовно надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів усіх видів продуктивності, яка надається на безповоротній основі.
 • Також проведено роз’яснення серед суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства щодо отримання одноразової компенсації їх витрат за період з 2019-2020 роки.

З фінансово-бюджетних питань:

 • З метою задоволення потреб населення у безпечних та якісних послугах із пасажирських перевезень автомобільним транспортом, організовано проведення конкурсу з відбору банківської установи для укладання договору фінансового лізингу на закупівлю 30 нових міських автобусів з низьким рівнем підлоги;
 • Підготовлено інформацію стосовно аналізу фінансування управління освіти (закладів загальної середньої освіти) станом на 01.04.2021 в розрізі бюджетних програм, видів робіт, постачальників та укладених договорів; проведено фінансування капітального ремонту доріг в сумі 1млн.грн  (капітальний ремонт під’їзних шляхів до школи №52, проїзної частини вул. Вишневої (Блюхера) та шосе В’ячеслава Чорновола (Кіндійське).

Робота направлена на забезпечення ефективності використання майна та фінансових ресурсів:

 • Проводився аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів МКП «Херсонтеплоенерго. Розпочато аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів комунальним підприємством «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона».
 • Розробляються пропозиції щодо покращення ефективності роботи медичних підприємств, що надають стоматологічні послуги, з урахуванням зміни порядку фінансування в умовах медичної реформи, вивчається досвід інших міст по Україні.
 • Проводиться аналіз закупівлі основних засобів медичними підприємствами. Опрацьовано звернення КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Карабелеша » на придбання комплектуючих до відеобронхоскопу. З метою підготовки висновку щодо доцільності проведення закупівлі досліджено інформацію щодо обґрунтованості потреби (наявність аналогічного обладнання в лікарні, його фактичний стан, період експлуатації, вимоги щодо обов’язкової наявності медичного обладнання та ін.), проведено аналіз цін на зазначене обладнання,  надані пропозиції.
 • Взято участь в робочій нараді міського голови щодо  визначення очікуваної вартості послуг з механізованого покосу зелених зон.

Вам також може сподобатися

Радник міського голови Юрій Стельмашенко звітує про виконану з 10 по 14 травня роботу
Керуючий справами Максим Кондратенко звітує про роботу, виконану у період з 10 по 14 травня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X