Звіт в.о. заступника міського голови Сергія Циганка про проведену роботу з 12.07-16.07.2021

НовиниСоціальна сфера
👁 731

Звіт Управління молоді та спорту.

07-19.07.2021 року у м. Варна  (Болгарія) триває Чемпіонат Європи з пляжного гандболу серед дорослих (жінки) в якому беруть участь спортсменки Гандбольного Клубу «Дніпрянка» Калигіна Анастасія та Дябло Анна.

10 липня з 17:00 до 22:00 у Гідропарку відбувся молодіжний захід екопаті «Хвиля рейву», приурочений до Дня Дніпра та Всесвітнього дня без поліетиленових пакетів.

День Дніпра – свято головної річки українців, яке відзначають у першу суботу липня. Саме Дніпро забезпечує екологічну рівновагу, сприяє збереженню біологічного різноманіття, створює сприятливі умови для вирощування та вилову риби. Зрештою, води та неповторні піщані пляжі слугують українцям та туристам улюбленими місцями відпочинку. Найважливішими проблемами, які стосуються стану Дніпра, можна вважати забруднення води, засмічення берегів (зокрема пластикове забруднення), а також незворотні зміни природних екосистем.

Протягом екопаті «Хвиля рейву» на відвідувачів очікували: екологічні конкурси та квести, конкурс на кращу фігуру з піску, виступи танцювальних колективів, майстер-клас із сортування, музей екоальтернатив, тематичні фотозони, дефіле з екоторбинками, читання поезії, сальса-паті та інші цікавинки.

Екопаті «Хвиля рейву» організоване з метою формування у молоді відповідального ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення рівня культури поводження з побутовими відходами у молоді Херсона. Захід проходить у рамках Міської програми «Молодь Херсона» на 2021-2025 роки.

Організатори заходу: учнівська екологічна команда «ZWS: Херсон», Центр Екологічної інформації ХОУНБ  ім.Олеся Гончара, відділ еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Нижньодніпровський».

Управління культури

 12.07.2021 – зустріч з громадськістю щодо створення молодіжного центру на базі Будинку культури сел.Зеленівки.

Відпрацювали організаційні питання щодо підготовки та проведення заходів до 30-ї річниці Незалежності України.

Провели зустрічі з громадськістю на базі ЦБ ім. Лесі Українки.

Узгодили план заходів з керівництвом департаменту реалізації гуманітарної політики ХОДА.

Підготували ініціативні листи стосовно співпраці у  проведенні святкових заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

 15.07  провели виїзні наради керівництва управління культури та адміністрації ХЦБС з Антонівська БФ, Кіндійська БФ, БК сел.Садового та Садівська БФ.

Відпрацьовано організаційні питання щодо підготовки та проведення заходів до Дня міста (питання фінансування, внесення пропозицій до плану заходів, підготовка ініціативних листів тощо).

Проведено наради з представниками обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.КУЛІША та ХДУ щодо технічного забезпечення гала-концерту на День міста.

Продовжено моніторинг об’єктів культурної спадщини.

 Розпочато роботу з розроблення програми охорони та збереження культурної спадщини, напрямів діяльності та заходів з реалізації Програми.

Підготовлено  проєкт фінансування на 2022 рік.

Опрацьовано матеріали щодо виготовлення адресних табличок на будинки вул. Шпака та провулка Шульца.

Опрацьовувалось питання щодо виготовлення та розміщення меморіальної дошки, з метою увічнення пам’яті Вазіна Георгія Андрійовича – народного артиста України.

Брали участь в засіданнях постійних депутатських комісій.

Управління освіти

Провели зустрічі з освітянами Херсону у рамках Всеукраїнського туру премії Global Teacher Prize Ukraine на базі Херсонського академічного ліцею ім.. О. Мішукова при ХДУ.

Оголосили літературний конкурс «Хочемо жити в Херсоні», організованого Херсонською торгово-промисловою палатою, видавництвом «Олдін», Херсонською обласною універсальною бібліотекою ім. О. Гончара та ГО «Асоціація педагогічних працівників закладів освіти м. Херсон».

Запустили міську програму «Здорове та безпечне харчування для дітей», розраховану на 2021-2025 рр.

Розпочали капітальні ремонти харчоблоків у закладах дошкільної освіти міста.

Вам також може сподобатися

Звіт в.о. заступника міського голови Романа Головні про роботу, проведену за тиждень
Депутати подарували родині, яка опинилася в складних життєвих обставинах, меблі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X