Звіт в.о. заступника міського голови Романа Головні про роботу, проведену за тиждень

НовиниСоціальна сфера
👁 71

Спільно з Херсонським міським фондом підтримки підприємництва проведено семінар «Сучасне підприємництво: аспекти становлення власного бізнесу, трансформація бізнес-ідеї, ефективні інструменти підвищення обсягів продажу».

Підприємці-початківці ознайомилися із сучасним підприємництвом, складовими власного бізнес старту, основними ресурсами початківця для пошуку власної бізнес – ідеї. Під час семінару надано поняття терміну «Тригери продажів» та особливості, практики застосування у збільшенні обсягів продажів. Також, присутні ознайомилися з маркетинговим моделюванням в сучасному підприємництві, із сучасною передовою маркетинговою системою «Канвас» (Досвідом Ізраїлю).

Відбулася координаційна нарада з міським головою та регіональною директоркою  Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Ольгою Пономарьовою з метою координації та визначення шляхів співпраці.

Робоча зустріч з регіональною директоркою  Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Ольгою Пономарьовою стосовно узгодження питань щодо підготовки наступного засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади.

Підготовлено 2 маршрутні карти щодо співпраці з Проєктом USAID «Демократичне врядування в Східній Україні» та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова.

Директором департаменту економіки та інвестицій Іриною Ніколаєва проведено зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Ліванській Республіці Ігорем Осташом у форматі відеоконференції за допомогою сервісу відеотелефонного зв’язку ZOOM, під час якої обговорено подальші кроки у напрямку міжнародного співробітництва з Ліванською Республікою, а саме з Провінцією Північного Лівану, питання щодо можливості візиту делегації міст Північного Лівану до міста Херсону та укладання Меморандуму про взаєморозуміння між містом Херсон (Україна) та Тріпольською спілкою міських громад (міста Тріполі, Міна, Беддаві й Каламун).

Опрацьовано 40 проєктів поданих на платформу для участі в програмі Про Громадський бюджет міста Херсону, 30 проєктів направлено на експертну оцінку, 8 – повернено на доопрацювання, 2 – відхилено з причин невідповідності форми проєкту згідно З положенням про громадський бюджет.

Готуються до подачі проєктні заявки на участь у конкурсі в межах реалізації проєкту Посилення стійкості громад в Херсонській області»:

 • Херсонська гімназія №2
 • Дитячий дошкільний навчальний заклад №67
 • Херсонська НВК 11
 • Херсонська гімназія №3
 • Херсонська НВК №51
 • Херсонька міська клінічна лікарня ім.Тропіних
 • Херсонська ЗОШ №12
 • КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша»
 • КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського»
 • Херсонський НВК №7
 • Херсонська ЗОШ №35
 • Херсонський НВК №24
 • Херсонський НВК №55
 • Херсонський НВК №27
 • Херсонський НВК № 54

Також на тижні підписано Меморандум про спільне партнерство і співпрацю:

 • «Інформаційний Ресурсний Центр «Правовий простір», в особі Директорки Наталі Бімбірайте;
 • Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ВЕЛІД» в особі Голови Організації Віктора Булки;
 • Херсонський міський фонд підтримки підприємництва, в особі директорки Наталії Кравець;
 • Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист», в особі Голови правління Лариси Польської.

Продовжено роботу щодо надання консультацій та організаційної допомоги суб’єктам господарювання стосовно організації ними сезонної торгівлі безалкогольними напоями, морозивом та сільськогосподарською та баштанною продукцією  на території Херсонської міської територіальної громади 6 суб`єктам господарювання, а також    з  виїздом на місце;

З метою посилення контролю спільно з представниками правоохоронних органів здійснено 3 рейди-обстеження  у місцях потенційної стихійної торгівлі (ринок «Пушний», ринок «Центральний», вул.Мира) та проведено профілактично-роз’яснювальну роботу серед торговців щодо неможливості здійснення торговельної діяльності у невстановлених для цього місцях та провели заходи, спрямовані на їх переміщення на території поруч розташованих ринків. Ця робота на постійному контролі.

Управлінням охорони здоров’я постійно проводиться моніторинг захворюваності на COVID-19 – за тиждень захворіло 55 осіб, вилікувано 63, померла 1 людина.

Продовжується робота щодо вакцинації населення проти COVID-19 – вакциновано 6450 осіб, ревакциновано 3912 осіб.

Вам також може сподобатися

У міськраді відбулися громадські слухання з питання обговорення проєкту Статуту Херсонської міської територіальної громади
Звіт в.о. заступника міського голови Сергія Циганка про проведену роботу з 12.07-16.07.2021

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X