Звіт в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенка про виконану роботу

Новини
👁 176

В.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко звітує про виконану роботу упродовж тижня з 2 до 6 серпня

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і звʼязку департаменту міського господарства міської ради виконувалася наступна робота:
Протягом тижня на розгляд та опрацювання до Управління надійшло 57 звернень, листів, доручень, депутатських звернень та ін. :
1. Підготовлено дозволів на проїзд великовагової та негабаритної техніки: 1 шт та дозволів на проведення земельних робіт: 9 шт.
2. Здійснюється підготовка документів для проведення електронних торгів.
3. Здійснюється контроль за станом проведення ремонтних робіт на території міста.
4. Проводиться обробка проєктно-кошторисної документації.
5. Здійснюється підготовка звітної інформації щодо організацій, задіяних у поточному та капітальному ремонтах на території міста.
6. Проводиться опрацювання скарг мешканців міста.
7. Проводиться робота з бухгалтерською документацією.
8. Здійснюються окремі функції служби замовника:
а) перевірка актів приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) в частині відповідності їх ціноутворенню при виконанні робіт за наступним переліком об’єктів:
˗ поточний середній ремонт вул. Московської (акт 2).
б) погоджені договірні ціни для укладення договору за наступним переліком об’єктів:
˗ влаштування паркувального майданчика вздовж частини вул. 295-ої Херсонської стрілецької дивізії (від вул. Молодіжної до вул. Української (ПВР)
˗ влаштування паркувального майданчика вздовж частини вул. Української (від вул.295-ої Херсонської стрілецької дивізії до вул.Тираспольської) (ПВР).
в) підготовлено технічне завдання для торгів (технічні, якісні та кількісні характеристики, технічна специфікація предмета закупівлі тощо) за наступним переліком об’єктів:
˗ капітальний ремонт проїжджої частини перехрестя вул. Преображенської – вул. Воронцовської;
˗ капітальний ремонт проїжджої частини перехрестя просп. Ушакова – вул. Перекопської – вул.Театральної;
˗ поточний середній ремонт проїжджої частини вул.Рішельєвської;
˗ поточний середній ремонт проїжджої частини вул. Потьомкінської;
˗ поточний середній ремонт проїжджої частини площі Дубинди (круг ХБК);
˗ поточний середній ремонт проїжджої частини Миколаївське шосе;
˗ поточний середній ремонт проїжджої частини вул. Перекопської.
Фахівцями відділу доріг Управління прийнято участь у 2 виїзних нарадах.

На виконання наказу від 15.07.2021 №2 «Про затвердження графіку перевірок роботи автомобільних перевізників», 30.07.2021 з 04:00 до 07:30 фахівцями Управління, Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки в Херсонській області, Управління патрульної поліції в Херсонській області ДПП НПУ проведено перевірку роботи КП «ХКТС» ХМР за місцем знаходження матеріально-технічної бази під час випуску транспортних засобів на маршрути.
Окрім необхідних документів, а також проходження водіями передрейсового медичного огляду та проходженням щоденного передрейсового технічного огляду автобусів, предметом перевірки був санітарний стан автобусів. За час перевірки всі автобуси, що вийшли на маршрути 30.07.2021 були у належному санітарному стані, а у разі виявлення суттєвих забруднень кузова або салону транспортного засобу – автобус не випускався на маршрут та повертався на базу для приведення його у належний стан. Через відсутність необхідних документів, неналежний технічний або санітарний стан фахівцями Управління не допущено випуск близько 10 транспортних засобів.
02.08.2021 проведено нараду за участю представників Управління та приватного підприємства «Корнет-Стиль» з питання роботи міського автобусного маршруту №48 «ТЕЦ – мкр Шуменський», оскільки фактична відсутність транспортних засобів на маршруті створювала незручності для багатьох мешканців міста. За результатами даної наради, враховуючи прохання мешканців міста, з 05.08.2021 відновив свою роботу маршрут №48 за старою схемою по вул. Гімназичній із використанням 2 одиниць транспорту середньої пасажиромісткості.
04.08.2021 Управлінням спільно з фахівцями КП «ХКТС» ХМР відпрацьовано питання коригування вечірніх графіків руху громадського транспорту, зокрема комунальним підприємством протягом декількох днів буде забезпечено додаткові рейси у вечірній час.
Також 04.08.2021 Управлінням спільно з керівниками приватної фірми «МИС» та приватного підприємства «Корнет-Стиль» опрацьовано питання щодо контролю за руху транспорту на маршрутах №16 та №20 до Гідропарку, зокрема, у вихідні.
Продовжується опрацювання пропозицій громадян щодо формування нової маршрутної мережі, їх аналіз та врахування у робочому проєкті.


Управлінням маркетингу міста і туризму виконувалася наступна робота:
02-03.08.2021 участь у роботі робочої групи та профільної постійної комісії міської ради (розглядалися заяви суб’єктів господарювання, які надійшли на розгляд в управління маркетингу міста і туризму про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами та проєкт рішення міської ради, підготовлений для розгляду на наступну сесію міської ради ).
05.08.2021 відбулась робоча нарада щодо розробки адресних табличок з інспекцією з контролю за благоустроєм.
05.08.2021 взято участь у засіданні комісії з підготовки та винесення на розгляд міської ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, парків, скверів, мостів та інших об’єктів, розташованих на території Херсонської міської територіальної громади.
05.08.2021 проведено зустріч з проєктною менеджеркою громадської організації «Успішна жінка» та директором художнього салону-магазину «Колорит» щодо пошуку локальних ініціатив для участі у грантових та донорських програмах.
04.08.2021 взято участь у презентації новітньої технології для здійснення лазерного сканування простору від представників польського підприємства CLIMBEХ.
У рамках проєкту обміну соціальною рекламою «Дружні міста» здійснено розповсюдження сюжетів «Відпочивай у Запоріжжі».
Посадовими особами управління з суб’єктами господарювання − операторам рекламного ринку, оперативно відпрацьовується приведення у належний естетичний стан рекламних конструкцій та їх площин, благоустрою закріплених територій: суб’єктам господарювання направлено 8 приписів щодо неналежного благоустрою та естетичного стану 8 рекламних засобів, 4 приписи щодо самостійного демонтажу 39 од. самовільних рекламних засобів.
Надходження до бюджету за тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу за період 28.07 – 03.08.2021 склали – 71 141,16 грн.
Станом на 02.08.2021 від платників туристичного збору до міського бюджету надійшло 530,60 тис. грн.

Відділом з питань цивільного захисту міської ради виконувалася наступна робота:
– відділом з питань цивільного захисту Херсонської міської ради здійснювалась взаємодія з Херсонською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою під час виконання заходів щодо запобігання виникненню небезпечних подій та ліквідації їхніх наслідків (прибирання аварійних дерев) на території Херсонської міської територіальної громади, згідно з Меморандумом про співпрацю виконавчих органів Херсонської міської ради з Херсонською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою (протягом тижня);
– 02.08.2021 взято участь у засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра ЛУК’ЯНЕНКА з порядком денним: «Про ускладнення епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней та готовність відповідних служб до спільних дій у разі виникнення захворювання на території Херсонської міської територіальної громади»;
– 02.08.2021 взято участь у нараді під головуванням в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, директора департаменту правової політики та якості міської ради Сергія ЦИГАНКА щодо організації та проведення в місті Херсоні заходів у рамках проведення фестивалю «З країни в Україну» (07.08.2021, площа Свободи, бульвар Мирний);
– 02.08.2021 взято участь у робочій нараді під головуванням голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергія КОЗИРЯ з вивчення питання екологічної ситуації в зоні діяльності ТОВ «Подрібнювач» по вул. Чайковського, 236 (в адмінбудівлі Херсонської обласної державної адміністрації, площа Свободи, 1);
– 03.08.2021 взято участь у робочій зустрічі з Херсонським міським головою Ігорем КОЛИХАЄВИМ з питань організації та забезпечення виконання заходів у сфері цивільного захисту на території Херсонської міської територіальної громади в мирний час та особливий період відділом з питань цивільного захисту Херсонської міської ради, відповідно до наданих повноважень, визначених нормативно-правовими актами з питань цивільного захисту;
– 05.08.2021 проведено робочу зустріч з начальником управління капітального будівництва міської ради щодо оформлення документів, необхідних для вирішення питання виділення коштів з резервного фонду бюджету Херсонської міської територіальної громади на проведення капітального ремонту каналізаційного колектора по вул. Чорноморській (від вул. Університетської до КНС-1), пов’язаного із ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, об’єктового рівня;
– 05.08.2021 проведено інструктажі з відповідальними черговими центральної диспетчерської служби «1580» відділу з питань цивільного захисту Херсонської міської ради щодо організації обміну інформацією про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків між Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонською міською радою (на виконання розпорядження голови Херсонської облдержадміністрації від 04.08.2021 № 654);
– підготовлено повідомлення керівному складу міста, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації про виникнення небезпечних подій, які сталися.
– організовано заходи спільно з ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ОЗОН С» (м. Дніпро) щодо експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури і технічних засобів Херсонської місцевої системи централізованого оповіщення органів місцевого самоврядування, органів управління, сил цивільного захисту, суб’єктів господарювання і населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій;
– проводилися заходи щодо підтримання в постійній готовності до дій за призначенням Херсонської місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення органів місцевого самоврядування, органів управління, сил цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, створеної на базі центральної диспетчерської служби «1580» відділу з питань цивільного захисту Херсонської міської ради (функціонує у цілодобовому режимі);
– з 29 липня до 04 серпня 2021 року центральною диспетчерською службою «1580» відділу з питань цивільного захисту Херсонської міської ради здійснено координацію дій чергових (диспетчерських) служб та взаємодію з оперативно-черговими службами Херсонської області з питань організації заходів із запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і небезпечних подій на території Херсонської міської територіальної громади (відпрацьовано 394 повідомлень та інформацій);
– здійснювалась організація:
­- ведення оперативно-технічної документації штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, згідно Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2014 № 1406;
­ виконання протокольних рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо забезпечення виконання карантинних заходів та ходу ліквідації на території Херсонської міської територіальної громади наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19;
­ – виконання розпоряджень керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19;
­ – виконання протокольних рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Херсонській області;
­ – виконання розпоряджень керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Херсонській області.

Вам також може сподобатися

Де сьогодні відсутнє водопостачання
Де сьогодні працює Херсонський Водоканал

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X