Звіт радника міського голови Юрія Стельмашенка про проведену з 12 по 16 квітня роботу

Новини
👁 217

Радник міського голови Юрій Стельмашенко звітує про проведену за тиждень (з 12 по 16 квітня) роботу:

1. Проведено робочу нараду з питання ремонту доріг у 2021 році, в якій взяли участь радник міського голови Юрій Стельмашенко, управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку, КП “Міське дорожнє управління”, ТОВ «Кайсар ЛТД», ПП «ЄВРОДОРІНВЕСТ”, ТОВ «ЕПОХА», ТОВ «КАМЕЛІЯ -1».Під час наради була обговорена низка питань стосовно проведення поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також ямкового ремонту в процесі експлуатації доріг. Юрій Стельмашенко ознайомив присутніх з першочерговими заходами по ремонтних роботах на дорогах та наголосив на необхідності оперативного вирішення даної проблеми, оскільки безпека руху на дорозі та попередження виникнення аварійних ситуацій є головним завданням на сьогодні. Учасники наради підтримали запропоновані пропозиції для вирішення спільної проблеми. За підсумками розглянутих питань роздано відповідні доручення.

Інформація про роботу підрядних організацій за період з 12 по 16 квітня:

ТОВ «КАМЕЛІЯ -1»:

-12 квітня – агальноосвітня школа №52 -вивезення будівельного сміття.

ТОВ «Кайсар ЛТД»:

13-14 квітня – вул.Миколи Куліша, 1-а, 3, 3-а – підготовчі роботи, асфальтування.

ТОВ «ЕПОХА»:

14 квітня – вул.Дорофєєва – підготовчі роботи 

– пров.Пугачова – асфальтування (загальний обсяг – 70 м.2)

– вул. Вишнева – підготовчі роботи.

ПП «ЄВРОДОРІНВЕСТ”:

14 квітня – вул. 28-ї Армії – підготовчі роботи.

КП “Міське дорожнє управління”:

– Просп.Ушакова, в межаї вул.Гагаріна та вул.Преображенська (загальний обсяг 57 м2) –  роботи з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі від піску та бруду.

2. 15 квітня проведено робочу нараду нараду щодо перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Херсоні, в якій взяли участь радник міського голови Юрій Стельмашенко, управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку, представники перевізників: КП “Херсонський комунальний транспортний сервіс”, ПП «МІС», МКП «Херсонелектротранс», ПАТ «Ремпобуттехніка – Херсон», ПП  «Корнет-стиль», ПП «Союзавто», ТОВ «Іксора»,ФОП Присяжний А.В та ФОП Самойленко В.М.

Відбулось обговорення нагальних проблемних питань та шляхів їх вирішення. Крім цього, робоча група звертала увагу на дотримання автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19). Також на засіданні робочої групи піднімалось одне з найбільш гострих питань – оновлення маршрутної мережі та відстеження пасажиропотоку. За підсумками засідання робочої групи були прийняті відповідні рішення, в тому числі із пропозиціями представників офіційних перевізників. Робота та реалізація відповідних заходів, зокрема в частині вирішення проблемних питань триватиме.

3. Проведено робочу нараду з управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку, де було обговорено щодо капітального ремонту вулично-дорожньої мережі у період 2019-2020 року, а саме в якому стані знаходяться об’єкти (гарантійний строк – 5 років), чи потребують відновлення.

4. Спільно з управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку було проведено робочу нараду, де було відпрацьовано звернення мешканців Херсону щодо незадовільного стану дорожнього покриття. Надано доручення керівнику управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку перевірити наявність проєктної документації на виконання даних ділянок.

Вам також може сподобатися

Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про виконану роботу з 12 по 15 квітня
Внесено зміни до міського бюджету на 2021 рік

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X