Звіт про роботу, виконану за тиждень, в.о. заступника міського голови Сергія Циганка

Новини
👁 244

В.о. заступника міського голови Сергій Циганок звітує про виконану роботу з 29.06 до 02.07.

Управління молоді та спорту

З 25 по 30 червня 2021 року у м. Скадовськ на пляжному стадіоні «Енергія» пройшов чемпіонат України з пляжного гандболу серед чоловіків та жінок (дорослі).

У чемпіонаті взяли участь 10 жіночих та 10 чоловік команд, з усіх куточків України.

У цих змаганнях у складі ГК «Дніпрянка» взяли участь вихованки ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради та випускниці КЗ “Херсонський фаховий спортивний коледж” Херсонської обласної ради – Калигіна Анастасія, Павлик Ірина та Дябло Анна.
Спортсменки, під керівництвом тренерів – викладачів Милославського Бориса Михайловича та Денисової Наталії Олександрівни, вибороли титул ЧЕМПІОНІВ УКРАЇНИ 2021 року та стали десятикратними чемпіонами України з пляжного гандболу.

25 червня біля Палацу молоді та спорту відбувся захід День батька. Він проходив за ініціативи громадської організації «Древо». У заході взяло участь близько 150 осіб.

27 червня, до Дня молоді, на Молодіжному пляжі відбувся молодіжний спортивно-розважальний фестиваль «Crazy Party». Захід проходив за ініціативи громадської організації «Громада UA». Його відвідало близько 500 осіб.

27 червня на набережній біля пам’ятника першим корабелам проходив літературно-музичний захід Рок-поличка «Шафа!Фест», присвячений Дню молоді та Дню Конституції України. Захід відвідало близько тисячі осіб, він проходив за ініціативи письменницько-музичного об’єднання «Поетична шафа».

Всі заходи проведено у рамках Міської програми «Молодь Херсона» на 2021 – 2025 роки.

Управління культури

1. Опрацьовано депутатське звернення Алли Малицької щодо встановлення пам’ятного знаку з метою увічнення пам’яті народного артиста України херсонця Вазіна Георгія Андрійовича, надано відповідь.
2. Підготовлено лист до обласної інспекції по охороні пам’яток історії та культури щодо об’єктів культурної спадщини міської територіальної громади занесених до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та тих, що знаходяться на попередньому обліку та під державною охороною.
3. З метою сприяння у виконанні рішень міської ради від 24.04.2019 № 1912 «Про перейменування вулиці Молочна на вулицю Ігоря Шпака» та № 1913 «Про перейменування провулка Зрошувального на провулок Михайла Шульца» підготовлено лист на департамент містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради з проханням надати адресний план вулиці Ігоря Шпака та провулку Михайла Шульца. Опрацьовується питання стосовно встановлення адресних табличок.
4. Відпрацьовано організаційні питання та забезпечено проведення заходів з нагоди Дня Конституції України.
5. Відпрацьовано організаційні питання та підготовлено протокольні доручення щодо проведення Всеукраїнського спортивно-патріотичного фестивалю “Козацький шлях 2021”.
6. Організовано проведення творчої зустрічі з письменницею, художницею, волонтеркою Ніною НЕСТЕРЧУК (спільно з ГО “Солідарна Справа Громад Херсон”), 01.07, на базі ДМШ № 1.
7. Проведено аналіз актуальним програм грантової допомоги – «Кусаноне» (Японія), «Креативна Європа» (ЄС).

Управління освіти

Упродовж тижня на сайті управління освіти Херсонської міської ради розміщено інформацію:
– Про нагородження 29-ти лідерів шкільних парламентів та вихованців клубу «Лідер» ХЦПР грамотами переможців конкурсу від служби у справах дітей виконавчого комітету Дніпровської райради;
– Нагадування про роботу чергових закладів дошкільної освіти міста з 1 липня 2021 року;
– Про впровадження пілотного проєкту «СУПіК» у закладах дошкільної освіти міста;
– Про роботу міського табору відпочинку «Юнга»;
– Про екскурсії вихованців ЗДО №71 до Олешківського лісу та 11-ої окремої бригади армійської авіації «Херсон», що знаходиться у с. Чорнобаївка.

Вам також може сподобатися

Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про роботу, проведену за тиждень
У місті облаштовують територію біля недобудови на розі вулиці Української та проспекту Ушакова

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X