Зразкові татусі міста отримали подяки міського голови

Новини
👁 151

Минулої неділі в Україні відзначали День батька, але святкування із цієї нагоди не завершилися.

Продовжили естафету громадська організація «Багатодітних родин» «Древо» і комунальний заклад «Палац молоді та студентів» Херсонської обласної ради, які організували справжнє свято на честь найдорожчих нам татусів.

Відвідала цей захід й секретар міської ради Галина Лугова. Вона привітала присутніх та вручила Подяки міського голови найкращим і найактивнішим батькам міста.

Подяки за сумлінне виконання батьківського обов’язку, гармонійне виховання дітей, забезпечення їхнього всебічного розвитку та з нагоди Дня батька отримали: Олександр Михайліченко, Вячеслав Носаченко, Ігор Григорчук, Олег Деркаченко, Олександр Горбенко, Володимир Золотар, Віктор Небрат, Олександр Васильєв, Юрій Маринчак, Дмитро Кузнецов.

Довідка. Американка Сонора Додд з міста Спокан, штат Вашингтон, хотіла віддячити своєму батьку, який сам виховав шістьох дітей після смерті своєї дружини.  Сонора стала ініціатором святкування Дня батька у своєму рідному місті ще у 1910 році, а в 1966 році у США оголосили це свято офіційним та почали святкувати кожної третьої неділі червня.

Україна офіційно відмічає День батька з 2019 року.

Вам також може сподобатися

Медалісти школи № 12 отримали сертифікати за відмінне навчання
Ігор Колихаєв провів розширену нараду з директорами комунальних підприємств Херсона.

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X