Зміни в оплаті природного газу: інформує Херсонська ТЕЦ

Новини
👁 156

АТ «Херсонська ТЕЦ» повідомляє, що газопостачальна компанія в односторонньому порядку ввела більш жорсткі умови розрахунків за природний газ, у разі порушення яких АТ «Херсонська ТЕЦ» отримуватиме газопостачання від постачальника «останньої надії» за ринковими цінами для усіх категорій споживачів, у тому числі й для населення. Це може призвести до подальшого збільшення тарифу. Така ситуація спонукає звертатися до споживачів з проханням забезпечити своєчасні розрахунки за опалення, адже це дозволить підприємству розраховуватись за «блакитне паливо» вчасно. Результатом нашого спільного відповідального ставлення стане не лише безперебійне теплопостачання, а й відсутність зайвих витрат для наших споживачів.

Згідно з розпорядженням КМУ від 29.12.2021р. № 1771 «Деякі питання діяльності акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» до договорів постачання природного газу для виробництва теплової енергії на 2021 – 2024р.р. з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» в частині умов оплати за використаний природний газ було внесено наступні зміни:

100% оплата природного газу для виробництва теплової енергії для категорій «Бюджет» та «Інші споживачі», повинна бути проведена до 25 числа місяця, наступного за розрахунковим періодом. В той час, як до січня 2022 року товариство мало 2 місяці для проведення остаточних розрахунків.

70% оплата вартості природного газу, використаного для виробництва теплової енергії для категорії споживачів «Населення» повинна бути проведена до останнього числа місяця, наступного за розрахунковим періодом, у якому було здійснено постачання газу. Остаточний розрахунок повинен бути проведений до 15 числа місяця, наступного за місяцем, у якому Споживач повинен був сплатити 70% вартості.

Вам також може сподобатися

Свято Різдва у дружньому колі – традиція, яка склалася серед активістів ветеранської організації Корабельного району міста Херсона
Тимчасово призупинено рух тролейбуса №9

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X