Зміни до бюджету розглядали сьогодні на комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі

НовиниСоціальна сфера
👁 213

30 серпня відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі під головуванням в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенко. На засіданні комісія опрацювала усі питання порядку денного. Члени комісії обговорювали зміни до бюджету, зокрема у частині перерозподілу 8 млн грн, які з ремонту внутрішньо дворових проїздів переведуть на поточний та капітальний ремонт проїжджої частини міста. Окремо розглянули питання валідації у громадському транспорті. Члени комісії залишили це питання на доопрацювання.

Довідково:

Валідатор — пристрій для реєстрації проїзду та справляння/списання плати з пасажира (ручний термінал та/або стаціонарний термінал).

Валідація — реєстрація проїзду за допомогою валідатора, наслідком проведення успішної валідації є друк паперового разового квитка чи підтверджуючого реєстрацію квитка.

Вам також може сподобатися

Сьогодні у міській раді вітали дітей пільгових категорій з початком навчального року
Херсонка Яна Лебєдєва здобула на Паралімпіаді у Токіо “срібло”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X