«Житлово-комунальна» комісія запропонувала закупити додаткове обладнання до лікарні ім. Лучанського

Депутатська комісіяНовини
👁 200

12 липня відбулось чергове засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою.

Одним із головних питань, яке розглянули депутати – передача земельних ділянок біля багатоповерхових будинків створеним ОСББ. Бо наразі на цій землі можуть зводити тимчасові споруди, влаштовувати «наливайки», чим спричиняють незручності мешканцям.

–  Зараз ми пропонуємо ОСББ вирішувати самим – чи брати на себе цю ділянку, чи ні. Так вони зможуть вирішувати, чи розміщувати там, наприклад, автостоянку. Тому ми виносимо це питання на розгляд сесії. – зазначив голова комісії Юрій Рожков.

До депутатів зверталось багато мешканців Дніпровського району міста стосовно стану прибудови – приймального відділення лікарні імені Лучанського. Підрядник, на жаль, виконав роботи не дуже якісно і зараз там протікає дах. Спеціалісти вже виходили на об’єкт, склали відповідний акт. Підрядник погодився виправити наявні недоліки. Члени комісії взяли ситуацію під власний контроль. Задля того, аби приймальне відділення працювало ефективно та максимально зручно для пацієнтів, а медики не втрачали дорогоцінний час для порятунку життів, там потрібно встановити необхідне обладнання. Вартість – 2 млн 400 тисяч. Ці кошти депутати «житлово-комунальної» комісії рекомендували віднайти із 10 мільйонів гривень, які пропонують виділити для фінансування діяльності КП «Парки Херсона».

Підтримали члени комісії і програму розвитку велоінфраструктури в Херсоні та створення Молодіжної ради, яка буде займатись розвитком нашого міста та долучатись до роботи з депутатами.

Результати засідання комісії прокоментував її голова Юрій Рожков:

Вам також може сподобатися

Антонівка, Молодіжне та Придніпровське потребують розробки генеральних планів
Дніпровський район продовжує фітосанітарні заходи у секторі приватної забудови

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X