“Житлово-комунальна” комісія запропонувала частку у співфінансуванні ремонту ліфтів 10% на 90%

Депутатська комісіяНовини
👁 551

 Сьогодні  на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою обговорювали  розробку програми співфінансування ОСББ.

Серед іншого йшлося про співфінансування ремонту ліфтів у 2021 році, а також ремонт ліфтів, які мали бути відремонтовані у 2020  році.

Під час комісії депутати міської ради вкотре підняли питання браку коштів для забезпечення найнеобхідніших  міських програм.

Було зауважено, що перед членами комісії кожного разу стоїть дилема щодо розподілу бюджету, адже проблем у місті вистачає: неналежна якість доріг, зношена покрівля будинків, занедбані території, відсутність якісної інфраструктури тощо.  Й щоразу доводиться йти на нелегкі компроміси.

Представники ОСББ зазначили, що у 2020 році всі ліфти ремонтувалися коштом міського бюджету й, на їхню думку, було б справедливо, якби у такий спосіб були відремонтовані й ті 39 ліфтів, що залишилися з попереднього року. А також, наголосили, що перехід  у 2021-му на частки співфінансування  ремонтів 40% на 60% не зможуть забезпечити.

Після тривалих обговорень комісія рекомендувала виконавчим органам профінансувати ремонт ліфтів за 2020 рік у повному обсязі.

Сторони також дійшли згоди, що фінансування ліфтів у 2021 році варто здійснювати за схемою: 10% на 90%, але з подальшим зростанням частки ОСББ щороку.

“Ми підтримуємо позицію щодо фінансування ремонту 39 ліфтів коштом міського бюджету та схему співфінансування на 2021 рік”, – зауважив голова комісії Юрій Рожков, резюмуючи роботу комісії.

Було також вирішено, що на наступному засіданні депутати детальніше розглянуть та обговорять програму щодо співфінансування ОСББ.

Вам також може сподобатися

У Херсоні презентували підземні контейнери для сміття
Як годуватимуть херсонських дітей з вересня, або Чим скінчився «харчовий скандал»?

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X