Житлово-комунальна комісія ознайомилась з ініціативою розробки схеми теплопостачання Херсона

Депутатська комісіяНовини
👁 188

Члени постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони  історичного середовища почали опрацьовувати питання, які виносяться на розгляд сесії 17 грудня.

Серед них: затвердження програми розвитку туризму, розгляд програми культурно-мистецьких заходів на 2022 рік, демонтаж незаконних рекламних споруд, затвердження фінансових планів комунальних підприємств, програма соціально-економічного розвитку громади на наступний рік, звернення до Верховної Ради стосовно встановлення тарифу на електроенергію для таких підприємств як “Херсонелектротранс” на рівні побутих споживачів, земельні питання тощо.

Також, заступник міського голови Володимир Пепель поінформував депутатів про проєкт розробки схеми теплопостачання Херсона у рамках спільного проєкту з USAID.

USAID Проєкт енергетичної безпеки спільно з Мінрегіоном реалізовують програму допомоги українським муніципалітетам в імплементації реформ, спрямованих на технічну оптимізацію, економічну ефективність та екологічну безпечність систем теплопостачання. У березні 2021 року Херсон став одним з 6 міст-партнерів, відібраних до участі у Програмі за результатами конкурсного відбору USAID. У травні Херсонська міська рада та USAID Проєкт енергетичної безпеки підписали Меморандум про співпрацю, в рамках реалізації Програми допомоги муніципалітетам у реалізації реформ, спрямованих на оптимізацію схем теплопостачання.

Члени комісії доручили Володимиру Пепелю презентувати ініціативу перед усіма депутатами під час чергового засідання сесії Херсонської міської ради.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбудеться виставка «Річ у тім 2.0»
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині Дніпровського району

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X