Житлово-комунальна комісія обговорила питання присвоєння звання «Почесного громадянина Херсона»

Депутатська комісіяНовини
👁 722

19 серпня постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою на чолі з Юрієм Рожковим обговорила проєкти рішень сесій, які розглянуть на наступному пленарному засіданні міської ради.

Серед них – про присвоєння звання «Почесний громадянин Херсона». Стало доброю традицією під час урочистої сесії Херсонської міської ради до Дня міста присвоювати це звання видатним особам, які власною працею та здобутками прославляють наше місто.

За словами секретаря міської ради Галини Лугової, наразі вже є 9 кандидатів на отримання цього почесного звання. Відповідні заяви надійшли від різних установ та організацій.

– На жаль, ми знайомі не з усіма претендентами на отримання звання «Почесний громадянин Херсона» та їх здобутками. Тому є пропозиція провести наступного тижня зустріч із тими організаціями та установами, які висунули своїх кандидатів, заслухати їх аргументи, ознайомитись із біографіями та тими заслугами, які кандидати мають перед містом Це допоможе потім визначитись із рішенням. – зазначив голова комісії Юрій Рожков.

Члени комісії подібну пропозицію підтримали. До речі, усього в місті зараз нараховують 47 Почесних громадян. З повним переліком можна ознайомитись у спеціальному розділі на офіційному сайті Херсонської міської ради.

Також депутати обговорили зміни до Статуту громади. Серед пропозицій – дозволити молоді голосувати під час громадських обговорень та слухань з 14 років, але лише за питання, які стосуються молодіжної політики. В усіх інших випадках право голосу надавати з 18 років.

Один із проєктів рішень, який мають розглянути на сесії 3 вересня, – про запровадження шкільного громадського бюджету. На нього кожній школі з бюджету громади планують виділяти 27-30 тисяч гривень на рік. За ці кошти школярі зможуть придумати, написати, прорахувати, захистити та реалізувати у навчальному закладі власні проєкти. Подібні шкільні громадські бюджети вже працюють у Києві, Кропивницькому та ще декількох містах України.

Вам також може сподобатися

У книгозбірні Херсона відбувся святковий захід для ветеранів та школярів Корабельного району міста
Сьогодні КП «Херсонміськсвітло» прикрашало місто до свят синьо-жовтими стягами

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X