Жителі старостатів зможуть пройти обстеження у пересувній поліклініці

Новини
👁 126

Міська військова адміністрація постійно взаємодіє з міжнародним організаціями щодо пошуку можливостей полегшення умов життя мешканців громади. На початку березня був підписаний меморандум Міжнародною гуманітарною організацією INTERSOS щодо медичної підтримки жителів громади.

Враховуючи той факт, що в місті катастрофічно не вистачає лікарів, представники організації запропонували свою допомогу в рамках медичного обстеження, лікування, а також забезпечення лікарськими засобами за призначенням лікаря з наборів ВООЗ.

Вже 29-30 березня ІNTERSOS розпочинає свою медичну місію в місті Херсон. Медичний пересувний діагностичний трейлер з необхідним оснащенням для огляду пацієнтів виїжджатиме у старостинські округи згідно з графіком. Будуть охоплені навіть найбільш віддалені від обласного центру старостати.
Таким чином жителі громади зможуть пройти обстеження, отримати медичні висновки та медикаменти безкоштовно.

Робота такої мобільної поліклініки буде побудована із врахуванням правил безпеки як для медиків, так і для жителів громади.

Розклад приймання пацієнтів буде організовано таким чином, щоб уникнути скупчення людей.
На перших етапах прийом буде вести сімейний лікар. Надалі, уразі потреби, мобільна бригада доповниться педіатром, а також вузькими спеціалістами.

Весь проєкт розрахований на 3 місяці, заплановано, що виїзд в округи відбуватиметься 1-2 рази на тиждень.

Дату приїзду пересувного діагностичного центру можна дізнатись у старостаті.

Вам також може сподобатися

За добу ворог здійснив 8 обстрілів Херсонської міської територіальної громади
Чому на деякі ліки потрібен рецепт?

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X