Жителі Корабельного району отримали обігрівачі

Новини
👁 180

Через постійну ворожу стрілянину у мікрорайоні Корабел відсутнє опаленням. Наразі триває забезпечення необхідними речами населення району: продуктовими наборами, одягом, гігієнічними засобами.

Зокрема сьогодні електричні обігрівачі отримали мешканці району, які проживають у багатоквартирних будинках, де відсутнє централізоване опалення.

За словами голови Корабельної районної у місті Херсоні ради Наталі Чорненької, це стало можливо завдяки допомозі від ГО” Ротарі Клуб Київ Інтернешнл”, що працює від імені МОМ (Міжнародна організація з міграції) при співпраці з благодійним фондом «Серце України».

«Нещодавно ми отримали 1252 обігрівача, а сьогодні прийшло 1940. Ці електричні обігрівачі ми замовляли саме для жителів району Корабел. Робота триває, люди звертаються, отримають необхідні документи для заповнення, відповідно до вимог благодійників, та звичайно отримають ці обігрівачі. За три дні видано 992 обігрівача», – розповіла Наталія Чорненька.

Мешканка мікрорайону Тетяна Сергіївна сьогодні отримала 31 обігрівач для свого під’їзду: «Нам дуже були потрібні ці обігрівачі, бо наразі відсутнє центральне опалення. Люди дуже задоволені і дуже вдячні за таку допомогу!».

Тож робота триває, і вже найближчим часом мешканці приватного сектору, які подали заявки, отримають пічки-«буржуйки» для обігріву своїх домівок, що вчора були доставлені з міста Києва.

Вам також може сподобатися

Комунальні підприємства продовжують наводити лад у Херсоні
Від ворожого обстрілу загинула срівробітниця управління освіти Херсонської міської ради Анна Азегова

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X