Жителі Комишанського округу визначились із кандидатурою старости

Новини
👁 356

Жителі Комишанського округу визначились із кандидатурою старости.

Тетяна Лазорко стане наступницею Катерини Рогової. Сьогодні зустрівся з обома жінками. Наприкінці тижня пані Тетяна повноцінно приступить до роботи як староста Комишанського старостинського округу. Людина вона не нова. У старостаті пропрацювала діловодом кілька років, тому сподіваюсь, що нова посада їй буде до снаги.

Пані Катерині подякував за роботу, особливо під час окупації російськими військами території нашої громади і весь складний післяокупаційний період. Її діяльність була спрямована цілковито на допомогу землякам і часто це було пов’язане із ризиком для життя і здоров’я. 

Бажаємо Катерині Роговій натхнення, нових здобутків і перемог. Попри темні часи, берегти світло в собі, дарувати його людям і не втрачати оптимізму! Тетяні Лазорко бажаємо здоров’я, сил, віри у себе і у Перемогу, успіхів у роботі на благо земляків, завжди знаходити теплі відгуки в їхніх серцях! Переконаний, що Комишанський старостинський округ і далі буде у надійних руках.

Вам також може сподобатися

Де у Херсоні прибирали 11 березня
Повідомлення про початок розроблення комплексного плану просторового розвитку території Херсонської міської територіальної громади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X