Жителі Херсонської громади продовжують отримувати допомогу

Новини
👁 32

Продуктові та гігієнічні набори, будівельні матеріали, дитяче харчування, одяг, взуття, дитячі та дорослі підгузки, посуд, ковдри та багато іншого. 

Тривають роботи з видачі гуманітарної допомоги жителям Херсонської міської територіальної громади!

Отримати її можна у 16 центрах видачі гуманітарної допомоги населенню громади, у тому числі на базі 6 старостатів.

Також з минулого тижня Херсонська міська військова адміністрація спеціальним автобусом робить адресну доставку гуманітарної допомоги людям похилого віку та маломобільним.

Щоб замовити адресну доставку, головам ОСББ, квартальних комітетів або відповідальним особам потрібно сформувати заявку та звернутися за телефонами “гарячої лінії”: 050 040 44 24; 098 958 17 83; 098 958 17 90.

Продуктові набори від WFP (Всесвітньої продовольчої програми ООН) видає також місцева організація Товариства Червоного Хреста України. У зв’язку з цим люди, яким надає таку допомогу Червоний Хрест, отримують її саме у місцевому відділенні організації. 

Окрім того, громадяни зі статусом ВПО можуть отримати такі продуктові набори у 3-х центрах видачі гуманітарної допомоги ХМВА.

Міська влада продовжує працювати в цьому напрямку та у співпраці з благодійними організаціями забезпечуватиме населення громади всім необхідним.

Вам також може сподобатися

У Херсоні тривають роботи з тимчасової консервації дахів багатоповерхівок після ворожих атак
Норвезька рада у справах біженців в Україні відкриває прийом заявок на отримання багатоцільової грошової допомоги

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X