Жителі громади продовжують отримувати допомогу

Новини
👁 80

Продовжуємо доставляти необхідну допомогу для наших жителів громади!

Через постійні обстріли та підтоплення унаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС постраждала значна кількість жителів Херсонської громади.

Домівки людей зруйноване повністю або частково, тому Херсонська міська військова адміністрація спрямовує зусилля на те, аби надати допомогу постраждалим херсонцям.

На території Херсона міською владою разом із гуманітарною організацією «Проліска» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF), Управління ООН з координації гуманітарних справ/ OCHA Ukraine облаштовано два місця компактного тимчасового простору перебування людей. Умовний прихисток вимушені переселенці зможуть отримати у школі та гуртожитку .

Так, у співпраці, простір однієї із шкіл у Шуменському мікрорайоні облаштували всім необхідним.

Зокрема, для потреб людей надана побутова техніка (холодильники, кондиціонер, мультиварки, мікрохвильовки, пральні машинки, сушильні машинки, електрична піч), меблі (тумби приліжкові, столи кухонні), господарчі товари (лавка та туалетні мобільні кабінки).

Для гуртожитку також у рамках співпраці надана побутова техніка (холодильники, термопоти, бойлери, мікрохвильовки, пральні машинки, сушильні машинки, праски, фен для волосся, пилосос, електрична піч).

Окрім того, тут також створено інфо-точку – обладнано навчальний клас, куди було надано моноблоки, принтер, роутери. Таким чином, мешканці мають змогу отримувати інформаційні послуги, дистанційну освіту та спілкуватися з близькими.

Фахівці гуманітарного центру «Проліска» постійно надають постраждалим від війни та мешканцям МКП психологічну підтримку, та за потреби, допомагають з приводу розв’язання соціальних питань, здійснюють соціальний супровід.

ГО «Проліска» в рамках реалізації проєкту «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів» працює у 8 областях України. Наразі в рамках проєкту станом на сьогодні підтримано 106 місць компактного проживання вимушених переселенців (МКП ВПО), які на різних етапах отримання допомоги, з них 7 – в Херсонській області.

Дякуємо нашим благодійникам за таку важливу підтримку жителям громади!

Вам також може сподобатися

КП «Херсонміськсвітло» 3 серпня виконало роботи з відновлення повітряних ліній зовнішнього освітлення
У громаді тривають роботи з прибирання територій та благоустрою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X