Жертвою торгівлі людьми може стати будь-яка людина, незалежно від віку та статі, – нагадує Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

НовиниСоціальна сфера
👁 193

Жертвою торгівлі людьми може стати будь-яка людина, незалежно від віку та статі. Буде це пенсіонер, людина працездатного віку чи дитина – байдуже. Основний принцип, за яким торгівці людьми обирають собі жертву, – це уразливий стан особи.

На даний час, торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Тисячі українців щороку стають жертвами торгівлі. Державні, міжнародні та громадські організації об’єдналися, щоб кожен з постраждалих міг безплатно та конфіденційно отримати необхідну допомогу.

Тому, фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з іншими представниками суб’єктів взаємодії з протидії торгівлі людьми в Херсонській громаді та області вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги постраждалим.

Особа, яка звернулася із заявою щодо встановлення статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми, має право на забезпечення безоплатного одержання медичної, психологічної, соціальної, правової та іншої необхідної допомоги та тимчасового розміщення у притулку.

У разі, якщо особі встановлено статус постраждалої від торгівлі людьми, вона має право на одноразову матеріальну допомогу у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України та допомогу у працевлаштуванні, реалізацію права на освіту та професійну підготовку.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!

Вам також може сподобатися

Безпека дітей в Інтернеті. Поради батькам
Розпочалися ремонтні роботи дорожнього покриття на вулиці Іллі Кулика

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X