Земельні питання з минулої сесії міськради розглянуть за скороченою процедурою

Новини
👁 298

Сьогодні в міській раді на відкритому засіданні, що відбулося у форматі відкритого мікрофону, депутати обговорили організаційні питання процедури прийняття «земельних питань».

Засідання ініційовано головою постійної комісії з питань землекористування Євгеном Троцьким, у зв’язку з тим, що рішення із зазначених питань на засіданнях сесій міськради не набирають потрібної для прийняття кількості голосів.

Нагадаємо, що минулої сесії залишилися неприйнятими 80 проєктів рішень з питань земельних відносин. Як приклад – продовження термінів оренди землі, зокрема для ведення підприємницької діяльності, відведення земельних ділянок у право користування громадянам, приватизації тощо.

Депутатка міської ради Євгенія Бєла повідомляє, що через невчасне прийняття рішень щодо продовження термінів оренди бюджет міської ради втрачає значну кількість фінансових надходжень.

Директор департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Михайло Жаров зауважує, що готовий відповідати депутатам на усі питання порядку денного та надавати всі необхідні документи, аби в сесійній залі не виникало питань та непорозумінь.

Тож у ході дискусії, депутати вирішили розглянути земельні питання минулої сесії за прискореною процедурою, а  в разі необхідності проведуть спільне засідання постійної комісії з питань землекористування, на яке запросять усіх без винятку депутатів.

«Ми не можемо допустити, щоб питання, які стосуються ефективного використання земельних ресурсів Херсонської територіальної громади знову були не підтримані більшістю депутатів», – резюмувала секретар міської ради Галина Лугова.

Вам також може сподобатися

29 вересня у Херсоні перевірятимуть систему оповіщення
У Херсоні продовжують працювати над Планом сталої мобільності

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X