Земельні ділянки розподілять за соціальною рівністю

Новини
👁 236

Палка дискусія розгорнулася сьогодні протягом наради з приводу розподілення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів у Таврійському мікрорайоні. Ініціатором обговорень виступив депутат Херсонської міської ради від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», військовий психолог, капелан, настоятель Храму св.Олександри УПЦ КП Андрій Калита.

Учасники наради сперечалися навколо права на першочерговість отримання земельних ділянок, адже у вже сформований список увійшли як учасники АТО, так ї учасники інших бойових дій, інші категорії громадян.

«Право на першочергове отримання земельної ділянки, згідно положення, мають учасники бойових дій. До них відносяться учасники АТО, хлопці, які воювали в Афганістані чи в інших країнах як миротворці. Тому ми не маємо права когось ображати чи кривдити. На дотриманні соціальної рівності наполягає й міський голова Ігор Колихаєв», – наголосив присутнім пан Андрій.

Проте претендентам на земельні ділянки важко було домовитися між собою. Дехто дорікав, що до списку кандидатів увійшли особи, що не мають права на отримання паю. Так, було вирішено створити нову робочу групу, до якої увійдуть всі бажаючі справедливого розподілу, і члени цієї групи особисто перевірятимуть заяви кожного з претендентів на відповідність положенню про виділення земельної ділянки.

Вам також може сподобатися

Звіт про виконану роботу заступника міського голови Володимира ПЕПЕЛЯ за період з 07.06. 2021 по 11.06.2021
В.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко звітує про роботу, проведену за тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X