“Земельна” комісія розглянула всі питання, що були заплановані

Депутатська комісіяНовини
👁 139

Сьогодні на засіданні  постійної комісії з питань землекористування депутати  розглянули кілька проєктів рішень, що виносяться на позачергову сесію міської ради, та ознайомилися з виконанням попередніх рекомендацій виконавчими органами.

Окрім того, члени комісії вивчили питання департаменту містобудування та землекористування, а також звернення, що надійшли.

Серед іншого було розглянуто проєкти регуляторних актів – рішень.

Зокрема, було погоджено проєкт рішення  «Про справляння туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади».

Інший проєкт рішеня – «Про встановлення збору за провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Херсона» – на думку членів комісії,  потребує ретельнішого вивчення, тому його було винесено на розгляд підкомісії.

Депутати висловили також рекомендацію виконавчим органам міської ради розробити порівняльну таблицю, яка дасть можливість побачити очікуваний економічний ефект за окремими позиціями від нових ставок щодо проєкту рішення «Про встановлення на території Херсонської міської територіальної громади ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Окремо було заслухано інформацію заступника міського голови Володимира Пепеля щодо можливості виділення коштів на капітальний ремонт водогону від вул. Івана Богуна до НСВ-3 в м. Херсоні та на реконструкцію водогону від вул. Полковника Кедровського до вул. Макарова та інформацію заступника міського голови Олександра Лук’яненка стосовно здійснення перерозподілу видатків на будівництво туалетів у парках міста.

Загалом комісія розглянула всі питання, що були заплановані.

Вам також може сподобатися

Херсонводоканал замінив насосне обладнання на очисних спорудах
Сьогодні тимчасово буде відсутнє водопостачання на восьми вулицях Корабельного району

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X