«Земельна» комісія розглянула проєкт рішення про відшкодування ОСББ та ЖБК частини кредиту на встановлення нового ліфтового обладнання

Депутатська комісіяНовини
👁 503

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань землекористування депутати попередньо розглядали проєкт Програми підтримки населення з відшкодування частини кредитів, які надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на реалізацію заходів із заміни та модернізації ліфтового обладнання.

Розробником зазначеної Програми є департамент міського господарства Херсонської міської ради.

Як доповів заступник директора департаменту Володимир Чушак, заходи Програми розраховані на 2022 – 2026 роки. У разі затвердження Програми, позичальникам коштів – ОСББ і ЖБК з міського бюджету пропонується відшкодовувати 30% кредиту. Цього року заміни потребують 82 ліфти.

Володимир Чушак зазначає, що проєкт стосується відшкодування частини кредиту, взятого на встановлення нових ліфтів, адже таким чином термін їхньої експлуатації становитиме до 18-25 років, що надасть можливість тривалий час не повертатися до питань їхнього ремонту.

Наразі проєкт Програми підтримки населення з відшкодування частини кредитів, які надаються ОСББ та житлово-будівельним кооперативам на реалізацію заходів із заміни та модернізації ліфтового обладнання розглядається постійними депутатськими комісіями, але остаточне рішення прийматиметься на пленарному засіданні міської ради.

Крім цього, «земельна» комісія розглядала проєкти рішень, що виносяться на засідання сесії міської ради 17 грудня, серед них – проєкт бюджету Херсонської МТГ.

Переглянути онлайн трансляцію можна за посиланням – https://cutt.ly/nYnTRAq.

Вам також може сподобатися

Херсонці не підтримали перейменування вулиці Московської на родини Фальц-Фейнів
В Дніпровському районі Херсона тривають заходи із санітарного очищення території

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X