«Земельна» комісія розглянула профільні питання та запланувала виїзди

Депутатська комісіяНовини
👁 136

Сьогодні постійна депутатська комісія з питань землекористування зібралася на чергове засідання, аби опрацювати звернення, що надійшли до департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міськради, розглянути виконання попередніх рекомендації комісії та поспілкуватися із громадянами, які відвідали сьогоднішнє засідання.

Розпочалося комісія із обговорення результатів вчорашнього засідання координаційної ради, у ході якої з проєкту порядку денного чергового засідання сесії виключено 23 земельні питання, їх запропоновано розглянути спільно з «архітектурною» комісією.

Депутати «земельної» комісії запланувати здійснити виїзди на декілька об’єктів з метою врегулювання земельних відносин. Зокрема, мова йшла про підприємства розташовані по вулиці Причальній.

Серед звернень, що надійшли на розгляд комісії – звернення директора МКП «Херсонводоканал» Віктора Скоблікова щодо внесення змін до Програми ефективної роботи та реформування водопровідного-каналізаційного господарства Херсонської МТГ на 2021-2025 роки. Зміни стосуються ліквідації наслідків аварії на напірному каналізаційному колекторі по  вулиці Штурвальній. Підприємство просить виділити з міського бюджету 14509,3 тис. грн.

З цього питання на черговому засіданні комісії заслухають директора підприємства.

Також депутати ініціювали проведення інвентаризації наданих комісією рекомендацій на предмет їхнього виконання, термінів тощо.

Вам також може сподобатися

Питання заробітних плат медиків обговорюють МОЗ та Асоціація міст України
Із 27 січня херсонські школи переходять на дистанційне навчання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X