«Земельна» комісія розглянула близько 200 заяв від громадян та підприємств

Депутатська комісіяНовини
👁 334

Сьогодні постійна депутатська комісія з питань землекористування зібралася на чергове засідання, аби опрацювати заяви, що надійшли до департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міськради, розглянути виконання попередніх рекомендації комісії та поспілкуватися із громадянами, які відвідали засідання.

Загалом розглянули близько 200 заяв від громадян та підприємств. Більшість з них стосуються передачі земельних ділянок у постійне користування,  затвердження проєктів землеустрою, припинення прав постійного користування на земельні ділянки, надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою, погодження оренди тощо.

Також комісія опрацювала виконання попередніх рекомендацій, наданих управлінням та департаментам міської ради.

Серед них – інформація департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради щодо вільних від забудови земельних ділянок та роботи з інвесторами з питань реалізації інвестиційних проєктів.

Наразі до департаменту звернулися чотири підприємства з пропозиціями відведення земельних ділянок для розміщення бізнесу.

Усі запити потенційних інвесторів передано до департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міськради та до КП “Херсонський міський центр земельно-майнових відносин” для подальшого спільного опрацювання, – йдеться у листі департаменту.

Вам також може сподобатися

Інформація щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати
КП “Муніципальна варта” зупинила вивантаження сміття у Дніпровському районі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X