“Земельна” комісія розглянула близько 20 питань

Новини
👁 157

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань землекористування депутати розглядали питання департаменту містобудування та землекористування міської ради, листи та звернення, що надійшли, а також проконтролювали виконання попередніх рекомендацій постійної комісії.Серед іншого було вивчено питання, що стосувалося КП «Вихор» та ТОВ «Рибак» щодо розроблення проєкту землеустрою стосовно виділення в оренду земельної ділянки на вул. Причальній.


Депутати погодилися, що для того, аби розібратися в ситуації, їм необхідна для опрацювання додаткова інформація та висновок юридичного відділу.

Також було заслухано директора департаменту економіки та інвестицій Ірину Ніколаєву про роботу департаменту. Вона розповіла, що постійно ведуться переговори із потенційними інвесторами та розробляються нові стратегії із залучення інвестицій у місто.

Члени комісії вирішили заслуховувати інформацію щодо інвестиційного клімату в місті щотижня.

Окрім того, депутати розглянули листи ГО «Підприємці Херсонщини «Власна справа» щодо сприяння у розробленні та прийнятті Порядку допомоги застрахованим особам та щодо сприяння суб’єктам підприємницької діяльності під час обмежувальних заходів, передбачених для червоного рівня епідемічної небезпеки.

Загалом було опрацьовано близько 20 питань.
Резюмує діяльність комісії її секретар Євгенія Бєла.

Вам також може сподобатися

Перевірка наявності COVID-сертифіката – законна: роз’яснення МОЗ
Херсонський Водоканал пропонує зареєструватися в особистому кабінеті

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X