Земельна комісія підтримала створення «Херсонського некрополя»

Депутатська комісіяНовини
👁 636

Сьогодні депутати, що входять до складу постійної комісії з питань землекористування розглядали сесійні питання та звернення громадян.

Серед іншого – депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг Херсонської міської територіальної громади.

Як повідомила начальниця відділу адміністративних послуг Лариса Антонова, зміни стосуються надання можливості херсонському ЦНАПу проваджувати свою діяльність, не прив’язуючись до юридичної адреси установи, надаючи послуги з виїздом у буть-яку місцевість Херсонської МТГ.

Такі зміни є необхідними у зв’язку з тим, що віддалені села громади потребують отримання зазначених послуг безпосередньо у своєму населеному пункті.

Крім цього, депутати підтримали ініціативу міського голови щодо реконструкції міського пляжу «Лілея» та парку імені Маргелова, яку озвучила депутат міської ради Олена Мазур.

На виготовлення кожного ескізного проєкту з бюджету громади пропонують виділити по 49 тисяч гривень. Для виготовлення проєкту капітального будівництва парку – 350 тис. грн, міського пляжу – 300 тис. грн.

Олена Мазур додає, що роботи планують почати якомога раніше, аби наступного літнього сезону містяни мали оновлений пляж.

Також на комісії управлінням культури міської ради було презентовано проєкт рішення щодо створення комунального закладу «Меморіальний комплекс «Херсонський некрополь».

Доповідав з цього питання один з ініціаторів проєкту Андрій Яценко, який зазначив, що необхідність створення меморіального комплексу полягає у збережені пам’ятки історії місцевого значення, яка стане однією з унікальних туристичних об’єктів міста. Адже на зазначеному цвинтарі поховані представники різних конфесій, видатних діячів різних країн.

Секретар міської ради Галина Лугова додала, що міський голова Ігор Колихаєв підтримує розвиток туристичного напрямку в місті, тому створення такого рівня туристичного об’єкту є доречним.

Проєкт змін до бюджету «земельна» комісія розгляне на черговому засіданні. Для цього депутат міської ради Євгенія Бєла запропонувала запросити очільників освіти та міського господарства міста, аби ті надали детальні роз’яснення щодо своїх бюджетних запитів та обґрунтували необхідність виділення зазначених у проєкті сум коштів.

Вам також може сподобатися

Студенти Університету третього віку вивчали історію «грецького кварталу» міста Херсона
Херсонкам про рак молочної залози

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X