«Земельна» комісія підтримала питання реконструкції школи селища Антонівка

Новини
👁 179

Сьогодні, 13 жовтня, депутатами постійної комісії з питань землекористування, на якій головує Микола Дмитрієв, розглянуто 11 проектів рішень, що плануються винести на розгляд чергової сесії міської ради.

Одними з найактуальніших питань, які були підтримані комісією, є затвердження переліку об’єктів, що підлягають реконструкції. Тому, на розроблення проєктної документації реконструкції загальноосвітньої школи № 18 селища Антонівка, яка на сьогоднішній день перебуває у вкрай незадовільному стані, передбачено 500 тис гривень.

Крім цього, погоджено та винесено на розгляд сесії питання щодо реорганізації системи теплопостачання та застосування альтернативних засобів опалення в місті Херсоні на 2022-2023 роки. Відповідно до цього рішення, затверджено два додатки та визначено переліки домоволодінь, власники яких можуть за спрощенною процедурою пройти процес встановлення автономного опалення. Причиною розробки такого проєкту рішення, стала ситуація з постійним зростанням ціни на блакитне паливо, у зв’язку з чим, зростає і соціальна напруга. Тож, за ініціативою міського голови Ігоря Колихаєва, розроблено вищевказаний проєкт рішення, який члени «земельної» комісії підтримали одноголосно.

 Також, комісія підтримала звернення департаменту міського господарства до Кабінету Міністрів, Голови Верховної Ради та Президента України. Дане звернення містить заклик до НКРЄ НКПЄ переглянути умови за якими працюють теплові підприємства та прийняти законодавчі зміни стосовно того, щоб рахунки теплопостачальників не були арештовані  під час опалювального сезону, а підприємства могли в повному обсязі забезпечити теплом містян. Ця проблема є соціально значущою та потребує негайного врегулювання на державному рівні.

Вам також може сподобатися

Херсон відзначив День захисників та захисниць України
Міська комісія ТЕБ та НС обговорювала протиепідемічні заходи «червоного» рівня на території ХМТГ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X