«Земельна» комісія підтримала проєкт Програми “Безпечна громада” на 2022 рік

Депутатська комісіяНовини
👁 158

Сьогодні, 16 лютого, постійна комісія з питань землекористування рекомендувала до винесення в сесійну залу близько 30 питань, серед них – проєкт Програми “Безпечна громада” на 2022 рік.

Заступниця директора департаменту правової політики міської ради Тетяна Жакун зазначає, що за час реалізації попередньої Програми «Безпечне місто Херсон» виникла тенденція до зниження правопорушень у місті, але термін її завершився минулого року.

Тож, з метою подальшої роботи у напрямку забезпечення особистої безпеки громадян, протидії злочинності, створення організаційно – правових передумов для запобігання та розкриття злочинів, зміцнення законності та правопорядку в міській громаді, Головне управлінням Нацполіції у Херсонській області та департамент правової політики та якості міської ради розробили новий проєкт Програми “Безпечна громада” на 2022 рік

Запропонований проєкт Програми передбачає закупівлю 263 камер відеоспостереження, серверів для апаратного комплексу спостереження та програмного забезпечення за кошти міського бюджету.

Як повідомляє представник ГУ Нацполіції у Херсонській області Олександр Федоров, головним завданням попередньої програми було зменшення кількості викрадень автівок. За три роки роботи програми статистика по викраденню автівок значно скоротилася. Таких видів злочинів стало не тільки менше, а й терміни розкриття злочинів стали мінімальні. Як приклад, останній випадок викрадення автівки розкрили за 1,5 години. Можливим це стало завдяки вже встановленим камерам відеоспостереження та відеофіксації.

Система відеоспостереження та відеоаналітики забезпечує розпізнавання номерних знаків, марки, моделі та кольору автомобілів, встановлення напрямку руху, розпізнавання обличчя осіб, які перебувають у розшуку, фіксує порушення правил дорожнього руху, забезпечує інтеграцію до поліцейських баз даних для пошуку та виявлення в онлайн розшукуваних людей та транспортних засобів.

За рік на Херсонщині зафіксовано 17 випадків викрадення автомобілів,  з них 6 сталося у Херсоні. 60% викрадень здійснили мешканці з інших регіонів.

Новий проєкт Програми “Безпечна громада” зорієнтований на забезпечення безпеки спальних районів міста, міських парків, зон відпочинку, закладів освіти.

Серед об’єктів Херсонської МТГ, на яких планують встановити камери відеоспостереження міські парки – Слави, Шевченка, «Шуменський», а також паркувальна зона ТРЦ «Фабрика», Потьомкінський сквер, три сквери по вулиці Залаегерсег, автомобільні розв’язки та вулиці, транспортні зупинки та проїзди на, території поблизу закладів освіти міста.

Також проєктом передбачено встановлення відеокамер у Комишанах,  Степанівці,  Текстильному, Зеленівці, Інженерному, Наддніпрянському.

Вам також може сподобатися

Тренінг для осіб з інвалідністю «Роби свій бізнес разом з нами!»
Трансляція позачергової сесії міської ради VIII скликання 16.02.2022

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X