Збільшено суми одноразової адресної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок воєнних дій

Новини
👁 326

За ініціативи начальника Херсонської МВА Романа Мрочка збільшено суми одноразової адресної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок воєнних дій, пов‘язаних із російською агресією.

Адресна допомога надається:

Громадянам, які отримали травми (поранення, ушкодження, ураження тощо): – цивільним повнолітнім особам, з 15 000 грн збільшено до 20 000 грн; – одному із батьків або законних представників малолітніх та неповнолітніх дітей, з 20 000 збільшено до 30 000 грн.

На поховання – особам для організації заходів, пов’язаних із похованням мешканців населених пунктів Херсонської міської територіальної громади, які загинули/померли внаслідок отриманих травм (поранень, ушкоджень, уражень тощо) внаслідок воєнних дій на території населених пунктів Херсонської міської територіальної громади, пов’язаних з військовою агресією Російської Федерації проти України, збільшено з 30 000 грн до 40 000 грн.

Для отримання грошової допомоги необхідно надати заяву на ім’я начальника Херсонської міської військової адміністрації та копії таких документів:

– паспорта громадянина України заявника;

– реєстраційного номера картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб

– платників податків (ідентифікаційний номер) заявника; – довідки із зазначенням реквізитів рахунку, відкритого на ім’я заявника в банківській установі.

Для заявників, які здійснювали поховання особи, що загинула (померла внаслідок поранення):

– оригінал та копію лікарського свідоцтва про смерть загиблого (померлого);

для заявників, які зазнали порання під час обстрілів, у т.ч. дітей:

– документ з медичного закладу, який засвідчує стан здоров’я особи, що зазнала поранення;

– копія свідоцтва про народження дитини (за потреби).

Заяви на ім’я начальника Херсонської міської військової адміністрації разом із пакетом необхідних документів надаються до виконавчих органів районних у м.Херсоні рад.

Вам також може сподобатися

Херсонські лікарні отримали автівки швидкої допомоги
У Херсоні під час ворожих обстрілів загинуло 4 осіб

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X