Зберегти життя: у Херсоні пройшли тренінги для освітян з мінної безпеки

Новини
👁 77

Зберегти життя: у Херсоні пройшли тренінги для освітян з мінної безпеки. 

У рамках реалізації проєкту “Покращення доступу до послуг із захисту та психосоціальної підтримки дітей у Херсонській, Дніпропетровській та Харківській областях” для освітян та соціальних працівників нашої громади відбулись інформаційні сесії “Мінна безпека. Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів”.

Даний проєкт реалізується громадською організацією “Ліга соціально-відповідальних жінок” за фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги (HIA-HUNGARY) та ADH (Aktion Deutschland Hilft).

Знання, які набули учасники заходів, є дуже актуальними на прифронтових територіях, особливо для нашої цільової аудиторії – соціальних працівників, вчителів та вихователів.

До роботи був залучений спеціаліст – старший майстер виробничого навчання навчально-методичних курсів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області. Він розказав присутнім про основи мінної безпеки, особливості замінування Херсонської області, а також про типи вибухонебезпечних предметів та правила поводження з ними. 

Учасники заходів отримали теоретичні знання про те, як треба поводитись під час інших небезпечних ситуацій – радіаційної та хімічної атак. 

Спеціаліст навчив учасників тренінгу основам домедичної допомоги – розглянули види кровотеч та методи їх зупинки, вчились накладати турнікет.

З питань реалізації зазначеного проєкту можна звертатися за номерами: 0507537472, 0507537570.

Вам також може сподобатися

Спецавтобуси МВА привезли продуктові набори жителям Херсона
Латвія передала оборонцям Херсонщини автівку

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X