Завершився І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Новини
👁 891

Завершився перший (обласний) тур конкурсу «Учитель року-2022», який проводився у чотирьох номінаціях «Інформатика», «Біологія», «Основи правознавства», «Мистецтво».

Відповідно до оновленого Положення цьогорічний конкурс представив новий формат проведення. Всі учасники проходили конкурсні випробування тільки на рівні області. Завдання, поставлені перед ними, спрямовані на пошук нових педагогічних ідей, удосконалення методики викладання навчальних предметів, організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, виявлення творчих компетентних учителів Нової української школи.

Від педагогів міста Херсон оргкомітет отримав 25 заявок. На шляху до перемоги вони проходили тестування, проводили майстер-класи, розробляли методичні практикуми, виконували практичні завдання, демонстрували фрагменти дистанційного уроку і, обов’язково, вели урок.

До фінального етапу І туру конкурсу дійшли 12 херсонських учителів. Днями відбулося онлайн підбиття підсумків та відзначення переможців.

Диплом ІІ ступеня отримали: Юлія СИНІЦЬКА (ЗЗСО № 52, номінація «Біологія»), Світлана ФІЛЕНКО (гімназія № 20, номінація «Інформатика») та Світлана ІСАЄНКО (ЗЗСО №26, номінація «Основи правознавства»).

А перемогу (диплом І ступеня) в номінації «Біологія» здобула Світлана ЛАСЬКА, вчителька Херсонської гімназії №20, яка в березні-квітні представлятиме м. Херсон на всеукраїнському рівні.

Вам також може сподобатися

У херсонських закладах освіти проводять навчання з цивільного захисту за допомогою гри-квесту
Легалізацію оплати праці найманих працівників перевіряли на території ТРЦ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X