Завершення навчального року для Херсонської громади: 2 664 учні 9-х та 1 431 учень 11-класів отримають документи про освіту

Новини
👁 103

Сьогодні завершується навчальний рік для 27599 учнів Херсонської міської територіальної громади. Цьогоріч 2664 учня 9-х класів та 1431 учень 11-х класів отримають документи про освіту. 

Значна частина з них починала свій навчальний рік за українською програмою в окупації. Вони це зробили у надзвичайно небезпечних умовах, підпільно – у тилу ворога. Інша частина дітей знайшла прихисток в інших регіонах України або за кордоном, але не розірвала свій зв’язок із рідним містом. Інші – навчаються у різних школах України та світу, і хоч не потрапила до цієї статистики, але з нетерпінням чекають на Перемогу, щоб повернутися до свого Херсона. 

За останній рік наші діти у надскладних умовах продемонстрували неймовірну мужність та витривалість, попри війну досягли значних успіхів у навчанні. 

За підсумками навчального року 136 учнів 9-х класів мають досягнення високого рівня і є претендентами на отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою, 75  випускників 11-х класів є претендентами на отримання  свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою, із них: 67 учнів претендують на отримання Золотої медалі «За високі досягнення у навчанні» та 8 учнів – Срібної медалі «За досягнення у навчанні», похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» буде нагороджено 122 учня, Похвальним  листом  «За  високі досягнення  у  навчанні» – 1109 учнів. 

Учні здобули чимало перемог в інтелектуальних та творчих конкурсах, спортивних змаганнях в Україні та за її межами. 

Хочу подякувати всім школярам за стійкість і сумлінну працю, батькам – за виховання якісно нового покоління надзвичайно мужніх, сильних та розумних херсонців, справжніх синів та дочок своєї країни, педагогам – за вірність своїй професії.

Віримо, що ворог буде переможений і всі наші діти знову будуть разом.

Вам також може сподобатися

Видача гуманітарної допомоги у Херсоні (фото)
Триває робота з демонтажу рекламних конструкцій, що розміщені незаконно

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X