Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Рукавішнікова звітує про виконану роботу за тиждень

Новини
👁 461

Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Рукавішнікова звітує про виконану роботу в період з 09 серпня по 13 серпня 2021 року:

Взято участь у роботі: постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку; позачерговому засіданні виконавчого комітету Херсонської міської ради; у виробничій нараді щодо результатів роботи КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс».

Проведено нараду з керівниками районних у місті рад та старостами з питання надання соціальних послуг через Центр надання адміністративних послуг Херсонської міської територіальної громади.

Щодо забезпечення ефективності використання коштів та майна міської територіальної громади:

Опрацьовано результати аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів КНП «Міська клінічна лікарня ім. Лучанського».

На виконання розпорядження міського голови від 16.06.2021 №220-р, з метою контролю за ефективністю використання коштів бюджету територіальної громади міста Херсон, протягом 3 днів з дня надходження опрацьовуються матеріали, щодо обґрунтованості очікуваної вартості закупівель, що планують оголошувати виконавчі органи, комунальні заклади, установи, підприємства:

  • надійшло запитів за тиждень – 23 на загальну суму 26783,9 тис.грн,
  • опрацьовано за тиждень – 24 запити, 
  • погоджено – 23 запитів на загальну суму 14295,6 тис.грн, з них по 8-ми запропоновано зменшити очікувану вартість на загальну суму 435,8 тис.грн.

В роботі – 6 запитів, що надійшли з 11 по 12 серпня 2021 року.

З фінансово-бюджетних питань:

Здійснено фінансування видатків бюджету Херсонської міської територіальної громади в сумі 6535,5 тис.грн, з них:

на придбання предметів та обладнання довгострокового користування для закладів освіти  в сумі 533,4 тис.грн, а саме:

– канатного комплексу, спортивного комплексу «Атлет друзів», гімнастичних комплексів «Тарзан», «Лісний колокольчик» та «Павучок» для Херсонського ясла-садка № 37 компенсуючого типу в рамках Міської цільової програми «Громадський бюджет у місті Херсоні на 2018-2022 роки» по проєкту «Children.s Sportland» чудо-світ для дітей з порушенням опорно-рухового апарату (189,7 тис.грн);

– електричної пательні для Херсонського ясла-садка № 12;

– холодильних шаф, протирочно-різальної машини, котла харчоварильного для Херсонського ясла-садка № 82;

– плити електричної кухонної, шафи пекарської, сковороди електричної, протирочно-різальної та овочерізальної машин, м’ясорубок для Херсонського ясла-садка № 18;

– на проведення капітальних ремонтів в закладах освіти в сумі 6 002,1 тис.грн, а саме:

– капітального ремонту вікон (заміна вікон) в Херсонській гімназії № 3 та Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 32;

– капітального ремонту покрівлі в Херсонській загальноосвітній школі І ступеню № 25;

– капітального ремонту харчоблоків в  закладах дошкільної освіти № 9, 34, 73, 67, 82;

– проведення технічного нагляду по капітальному ремонту харчоблоків  в  закладах дошкільної освіти № 34, 67, 73,82;

– капітального ремонту примикань до вікон спортивної зали Херсонського Таврійського ліцею мистецтв;

– капітального ремонту системи опалення Центру освіти молоді та дорослих;

– капітального ремонту внутрішніх приміщень Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36;

– капітального ремонту пральні відокремленого підрозділу ХЦПР Херсонської міської ради – позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір ім. І. Голубця»;

проведення експертизи кошторисної документації «Капітальний ремонт кабінетів Херсонської спеціалізованої школи I-III  ступеню  № 24  із поглибленим вивченням математики, фізики, англійської мови»;

– проведення експертизи проєкту «Капітальний ремонт харчоблоку ясла-садка № 18».

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.08.2021 №673 «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2021 рік» до бюджету Херсонської міської територіальної громади спрямовується 7 935,9 тис.грн  субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

За рахунок зазначених коштів передбачається придбання житла для дитячого будинку сімейного типу та виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення 11-ти особам із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

З надання адміністративних послуг:

Відділом адміністративних послуг видано 647 результатів адміністративних послуг, надано 578 консультацій суб’єктам звернення.

Розглянуто 146 заяв громадян та суб’єктів господарювання щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Забезпечено роботу щодо прийому мешканців міста з питань оформлення довідок за місцем проживання, реєстрації та зняття з реєстрації. Протягом тижня здійснено реєстрацію місця поживання 147 осіб, знято з реєстрації місця проживання 217 осіб, видано 316 довідок про реєстрацію місця проживання особи.

Вам також може сподобатися

Презентаційний тур для журналістів сьогодні у Херсоні
У Херсоні відбулася закрита зустріч для обговорення Індексу соціальної згуртованості та примирення – SCORE

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X