Заступник міського голови Володимир Пепель звітує про виконану роботу за період з 17 до 21 травня

Новини
👁 192

Звіт заступника міського голови Володимира Пепеля про виконану роботу за період з 17 травня до 21 травня.

Підприємствами, діяльність яких координує департамент міського господарства міської ради, щоденно здійснюються роботи по санітарному очищенню міста, а саме: підмітання тротуарів, очищення зелених зон від сміття, гілля. Окрім того, викошено зелені зони за наступними адресами: вул. Острівська, вул. І. Богуна, вул. Філатова, Уварова, просп. Ушакова, вул. Московська, вул. Тираспольська, вул. С. Разіна, Бериславське шосе, сквер по вул. Залаегерсег (частково), просп. Текстильників, вул. Вишнева, вул. Космічна, вул. Генерала Алмазова, вул. Тарле.

Розпочато роботи з очищення технічного тротуару по просп. Ушакова.

МКП «Гарантія» у Гідропарку продовжується побілка дерев, виконується покіс зелених зон, фарбування дитячого майданчика, столів, лавок, урн тощо. По місту відловлено 9 безпритульних собак, стерилізовано 7 собак.

КП ЕЗО «Херсонміськсвітло» на Новомиколаївському шосе виконано роботи зі встановлення раніше демонтованих кронштейнів (3 шт.), проколюючих затискачів (6 шт.), підключення освітлення. По вул. Некрасова виконано ремонт 4 світильників, замінено електричні лампи ДНаТ-150 (4 шт.), здійснено перетяжку 1-го прольоту проводу СІП. НА РП-30 усунено коротке замикання, замінено ПН в РП (1 шт.). Проведено технічне обслуговування наступних світлофорних об’єктів: вул. Залізнична-Миколаївське шосе, просп. Ушакова – вул. Маяковського, 28-ї Армії-вул. Перекопська, вул. Перекопська-вул. Залаегерсег. Здійснено включення світлофорів по вул. Перекопській, шосе Чорновола та вул. Херсонській. По вул. Перекопська – вул. Миру – усунено обрив проводу, виконано підвіску проводу СІП 2 х 16 – 25 м, перевірено роботу РП-114. На просп. 200-річчя Херсона (навпроти зупинки Північного ринку) – демонтовано застарілий кабельний ящик та підземну кабельну лінію освітлення, встановлено новий кабельний ящик. На розі вулиць Університетської та Ладичука виконана обрізка дерев в зоні видимості світлофорного об’єкта. На розі просп. Ушакова та вул. Лютеранської замінено 1 лампу на пішохідному світлофорі, перезапущено світлофорний об’єкт. По вул. Кольцова відновлено повітряну лінію зовнішнього освітлення, підвішено провід СІП 2х16 – 1 проліт, відремонтовано світильники ЖКУ-150 – 3 шт., замінено електричні лампи ДНаТ-150 – 3 шт. На вул. Тягинській, від пров. Кінгійського до вул. Б.Хмельницького, відновлено лінії зовнішнього освітлення та встановлено світильники після виконання робіт з реконструкції (із заміною опор) підрядними організаціями АТ «Херсонобленерго». На площі Перемоги закріплено 3 світильники. На розі вулиць І. Богуна та Лавреньова проведена обрізка дерев в зоні видимості світлофорного об’єкта.

КП «Парки Херсона» проведені наступні роботи:

– Проведення робіт з обрізки дерев: Шевченківський парк, парк ім. В. Маргелова,

– Забезпечено покіс зелених зон: Шевченківський парк, сквер Пушкіна, парк Херсонська фортеця, сквер ім. В. Заботіна, сквер ім. Д. Лошкарьова, сквер Монастирська слобода, Шевченківський сквер.

– Виконано полив зелених насаджень у Ландшафтному парку Таврійського мікрорайону, парку Херсонська фортеця (сакури), парку ім. В. Маргелова (липи).

Відділом екології проведено обстеження зелених насаджень за адресами:

– по вул. Богородицькій, 40, Фритаун, 82, Робоча, 64-а, Лавреньова, 23-а; вул.Івана Богуна 56,68,78, 82; вул.- Гагаріна, 5,13,бульвар Мирний, 3;

– село Степанівка та смт Антонівка – участь у роботі Комісії з обстеження стихійних сміттєзвалищ вздовж берега р.Віровчиної на вимогу Народного Депутата України разом з представниками Державної екологічної інспекції Південного регіону, Суворівської та Дніпровської районної у м. Херсоні радою.

Підготовлено 3 проєкти рішення міської ради: Перелік природоохоронних заходів на 2021 рік; Звіт виконання міської цільової програми «Екологія» на 2021 та Про зміни до складу комісії з поводження з безхазяйними відходами на території м. Херсона

Управлінням житлового господарства видано 12 договорів найму житлового приміщення. Здійснено 7 виїздів для перевірки санітарного стану прибудинкових територій житлового фонду , а саме:

– вул. Гімназична, 28, 28а;

– вул. Порт Елеватор,4,6, 13;

– вул. Дружби, 8;

– вул. 295 Херсонської Стрілецької Дивізії, 8;

– вул. Дорофєєва, 20, 20а.

– вул. Смольна,132, Фрітаун, 155;

– Миколаївське шосе,13

Здійснено 2 виїзди для перевірки житлового фонду та перевірки технічного стану житлового фонду, а саме:

– вул. Гагаріна, 5 – огляд прибудови (документи в стадії оформлення);

– вул. Потьомкінська, 97,99 – перевірка стану покрівлі, та можливості налагоджування системи відведення стічних вод.

За інформацією керуючих компаній (ТОВ КК «Альянс», ПП ВЖЦ «Аріадна», ТОВ КП «Центр», ТОВ КК «Таврія», ПП Жилсервісс, ТОВ КК «Шумен», ТОВ «ВЖЦ») та ЖЕК № 1 здійснені роботи по покосу трави – 31778 м2.

Підготовлено та внесено на розгляд чергової сесії Херсонської міської ради. Проєкт рішення:

– Порядок використання бюджетних коштів для участі Херсонської міської ради в організації та співфінансуванні капітального ремонту в багатоквартирних будинках Херсонської міської територіальної громади;

Прийнято на зберігання та висвітлено на офіційному сайті Херсонської міської ради 3 протоколу загальних зборів співвласників, щодо зміни форми управління багатоквартирним будинком.

Відділом енергетики управління енергетики, енергоменеджменту та енергоефективності підготовлено 5 проєктів рішень міської ради Про внесення змін до Статутів комунальних підприємств “Наддніпрянка”, “Три кринички”, “Світоч”, “Господар” та “Теплокомунгосп”, які у зв’язку з реорганізацією сільських, селищних, міських рад та включення їх до території сформованої Херсонської міської територіальної громади, увійшли до складу комунальних підприємств Херсонської міської територіальної громади.

18.05.2021 взято участь у нараді з питань прийняття в експлуатацію котелень МКП “Херсонтеплоенерго” по вул. Університетська, 3, 17, 25, А.Макарова, 161, Купецька, 3, на яких виконувалися роботи з їх реконструкції коштом кредитних коштів Світового банку.

Фахівцями відділу взято участь у роботі виїзних комісій з питання підтоплення підвальних приміщень житлового будинку по пров. Смоленському, 67 та підтопленню теплових мереж АТ “Херсонка ТЕЦ” в районі вул. І. Кулика, 133.

Управління обліку, розподілу та приватизації житла міської ради:

– взято участь у засіданні виконавчого комітету міської ради.

– відбувся прийом громадян з питань зарахування на квартирний облік та укладення/переукладання договорів найму.

– видача свідоцтв та дублікатів свідоцтв про право власності на житло.

– видача приватизованих платіжних доручень та надання роз’яснень про порядок оформлення та списання в АТ «Ощадбанк» житлових чеків.

– оформлення ордерів на вселення в житлові приміщення.

Проведення консультацій громадян з питань:

– приватизації державного житлового фонду;

– квартир, жилих приміщень у гуртожитку, кімнат у комунальній квартирі;

– отримання дублікатів свідоцтв про право власності на житло, які видані на підставі розпоряджень та наказів органів приватизації виконавчих органів міської ради.

Підготовка рішень:

– про передачу у приватну, спільну сумісну власність квартир, жилих приміщень у гуртожитках, кімнат у комунальних квартирах;

– про видачу дублікатів свідоцтв.

– оформлення свідоцтв про право власності на спеціальних бланках та дублікатів свідоцтв про право власності.

– реєстрація свідоцтв про право власності на приватизоване житло.

– оформлення архівних справ.

– розгляд звернень, клопотань, запитів та підготовка відповідей на звернення громадян, юридичних осіб, правоохоронних органів та відділів виконавчого комітету міської ради.

Підготовка матеріалів для розгляду на засіданні міської громадської комісії з житлових питань.

– участь на сесії міської ради.

Управління комунальної власності

1. Забезпечується дотримання процедури проходження проєкту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення на території Херсонської міської територіальної громади ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», а саме:

– проєкти рішень виконавчого комітету міської ради «Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про встановлення на території Херсонської міської територіальної громади ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та міської ради (проєкт регуляторного акта) проходять процедуру, визначену Регламентом;

2. На виконання рекомендацій, надані роз’яснення постійній комісії міської ради з питань землекористування стосовно завершення процедури прийняття до комунальної власності громади автомобільного мосту через річку Кошову.

3. Велась робота з підготовки 1 об’єкта комунальної власності міської територіальної громади для передачі в оренду через аукціон та 3 об’єктів без проведення аукціону в ЕТС «Прозоро. Продажі».

4. Велась робота по переведенню в електронний вигляд 7 орендних справ.

5. Підготовка інформації та копій документів для здійснення перевірки державного фінансового аудиту бюджету Херсонської міської територіальної громади.

6. Внесено дані до Реєстру об’єктів комунальної власності, наданих КП «Теплокомунгосп» міської ради.

7. Завершення роботи над електронною картою об’єктів комунальної власності. Тестування, виправлення зауважень.

8. Забезпечено представництво інтересів управління комунальної власності у 3 судових спорах шляхом участі представника у двох судових засіданнях та підготовки відповідних процесуальних документів.

Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона За поточний тиждень спеціалістами Інспекції складено 11 адміністративних протоколів за статтею 152 КУпАП. За встановлення тимчасових споруд на розі вул. Лавреньова та провулку Островського у вигляді гаражів для зберігання автотранспорту спеціалістами Інспекції складено 3 протоколи на власників зазначених споруд. За встановлення тимчасової споруди на розі вул. Полтавська та Донецька у вигляді рекламного носія, спеціалістами Інспекції на власника СТО складено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП. Спеціалістами Інспекції здійснено перевірку тимчасової споруди у вигляді кіоску, розташованого по вул. Людвіка Заменгофа, 4 на предмет законності встановленого холодильного обладнання на прилеглій території до кіоску. За результатами перевірки, відповідальними особами кіоску, не було надано дозвільні документи на розміщення холодильного обладнання, спеціалістами Інспекції було складено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП. Здійснено перевірку законності встановленої тимчасової споруди у вигляді паркану, біля магазину «33 кв. метри» по просп. Св. Кирила та Мефодія, 9. За результатами перевірки, відповідальними особами магазину «33 кв. метри.» не було надано дозвільні документи на розміщення паркану, спеціалістами Інспекції було складено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП (встановлення тимчасової споруди без проєктно -дозвільної документації). Спеціалістами Інспекції спільно із Виконавчим комітетом Корабельної районної у місті Херсоні ради здійснено перевірку мікрорайону Острів та Шуменський, на предмет наявності сміттєзвалищ та виконання заходів із покосу. За результатами перевірки зафіксовано неналежний санітарний стан деяких прибудинкових територій, опале гілля та виконаний неналежним чином покіс. Відповідальним особам та головам правління ОСББ надано вимоги щодо усунення зазначених порушень. Вжито заходів із ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул. Суворова,53-55. Спеціалістами Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона виявлено здійснення земельних робіт без дозвільних документів, на відповідальну особу будинку по вул. Перекопській, 189 складено адміністративний протокол за статтею 152 КУпАП. Здійснено перевірку прилеглих територій житлових будинків розташовані на території Суворовського районі на предмет санітарного стану, а саме наявність трави: вул. 49 Херсонської Гвардійської дивізії, 49, 51, 53, вул. Покришева, 14, просп. 200-Років Херсону, 22, 35, 37, 7, просп. Адмірала Сенявіна, 143, 144, 142, 166, просп. Кутузова, 8, вул. Некрасова,28, вул. Кольцова, 41, 43, вул. Гагаріна, 3, вул. Полковника Кедровського, 12-А, 12,10, вул. Гімназична, 32-В. Головами правлінь ОСББ території приведені до належного санітарного стану

Вам також може сподобатися

Вище професійне училище №2 м. Херсона відсвяткувало ювілей
Ігор Колихаєв отримав подарунок від Почесного громадянина Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X