Заступник міського голови Володимир Пепель звітує про виконану роботу впродовж тижня

Новини
👁 255

Звіт про виконану роботу за період з 22.06. до 25.06. заступника міського голови Володимира Пепеля.Підприємствами, діяльність яких координує департамент міського господарства міської ради, щоденно здійснювалися роботи з санітарного очищення міста, а саме: підмітання тротуарів, прибирання зелених зон від сміття, гілля.
Окрім того, викошено зелені зони за наступними адресами: Миколаївське шосе (від пл. Ганнібала до пл. Перемоги), вул. Потьомкінська (від вул. Залізничної до вул. Червоного Хреста), вул. Нафтовиків (від пл. Перемоги до вул. І. Богуна), просп. Святих Кирила та Мефодія (від пл. Білозерської до вул. Лавреньова), Корабельна площа, міст через р. Кошову, вул. Стрітенська (від пл. Перемоги до вул. Робочої), сквер в межах вул. Залаегерсег, вул. Університетська, розпочали просп. Сенявіна.

МКП «Гарантія» виконано покіс зелених зон території пляжу «Південний» (Гідропарк). Відремонтовано дитячий майданчик у сквері «Шевченківський». Пофарбовано флагшток на пл. Свободи. Відловлено 7 безпритульних собак.


КП ЕЗО «Херсонміськсвітло» виконано наступні роботи:
• вул. Садова, 40 – обрізка дерев, підвіска проводу, перевірка РП-62, замір навантаження,
• вул. Потьомкінська (магазин «Мир часов») – обрізка дерева, усунення обриву проводу, перевірка РП-35, замір навантаження,
• апеляційний суд – чистка і фарбування 12 металевих стійок, ремонт світильників – 8 шт., заміна ел.ламп – 8 шт.,
• вул. І.Кулика – обрізка дерев, підвіска 1 прольоту обірваного проводу, перевірка РП-494, замір навантаження,
• Кіндійське шосе, оп.№129, 131 – обрізка гілок дерева, усунення короткого замикання, підвіска проводу,
• РП-18 – обхід лінії, усунення короткого замикання від РП, замір навантаження, заміна ПН в РП – 1 шт., перевірка освітлення.
• РП-14 (вул. Нижня) – обхід лінії, усунення короткого замикання від РП, замір навантаження, заміна ПН в РП – 1 шт., перевірка освітлення.
• Парк Слави – наклеювання мармурової плити, встановлення 2-х світильників типу «Шар», закриття кабельних ящиків – 7 шт.
• РП-260 (вул. Воронцовська – вул. Соборна) – ревізія РП, заміна контактора – 1 шт., перевірка роботи РП через ОДС.
• сквер ім. О. С. Пушкіна – фарбування кронштейнів на з/б опорах – 2 шт., ремонт світильників – 3 шт.
• РП-835 (просп. Св. Кирила та Мефодія) – усунення обриву проводу СІП 2х16 – 2 прольоти, обрізка гілок дерев, перевірка РП, замір навантаження.
• ЦРП-8 (вул. І.Богуна) – перевірка РП, заміна ПН – 1 шт., замір навантаження.
• сквер «Покровський» – фарбування металевої стійки – 1 шт.
• світлофорний об’єкт площа Чорновола-«Салют» – зняття блоку управління КС-16 на ремонт.
• світлофорний об’єкт вул. І.Богуна – вул. Нафтовиків – перезапуск світлофора, перевірка циклограми.
• світлофорний об’єкт вул. Залаегерсег – вул. Перекопська – заміна 4-х ел.ламп LED- 12 Вт.
• площа Свободи – усунення обриву проводу СІП, обрізка гілок дерев, ремонт світильників – 2 шт., перевірка РП-156, вантаження гілок дерев, їх вивезення та розвантаження.
• РП-494 (вул. Кооперативна – вул. І.Кулика) – усунення короткого замикання від РП, заміна ПН в РП – 1 шт., замір навантаження, перевірка роботи РП через ОДС, розбиття захльосту проводів по вул. Тираспольській, обрізка гілок дерев.
• вул. Перекопська, 193 – монтаж зовнішнього освітлення, підвіска проводу СІП 2х16, встановлення 2-х кронштейнів, затискачів, світильників LED – 2 шт., перевірка освітлення.
• площа В’ячеслава Чорновола (ТРЦ «Салют») – ремонт світлофорного об’єкта та запуск його в роботу.
• просп. Ушакова – вул. І.Кулика – ремонт світлофора, пошкодженого внаслідок ДТП та запуск його у роботу.

КП «Парки Херсона»:
– парк Слави: до 22 червня в Парку Слави (День пам’яті й скорботи та вшанування пам’яті жертв війни) проведені наступні роботи: покіс зелених зон з подальшим вивезенням скошеної трави, обрізка нижніх гілок ялин на рівні 2-х метрів, формувальна обрізка кущів. Догляд за клумбами біля меморіалу. Чистка швів плитки та бордюрів. Збір випадкового сміття, підмітання доріжок та алей, очищення урн, вивезення побутового сміття.
– парк Херсонська фортеця: підготовка та культивація землі до висаджування однорічних квітів. Покіс трави. Розпил та вивезення гілок, повалених через погодні умови. Догляд за клумбами біля центрального входу, а саме – прополювання й обрізка троянд. Прибирання навколо лавок, підмітання та продування доріжок і алей, збір випадкового сміття, очищення урн з подальшим вивезенням (приблизно 700 кг).
– Шевченківський парк: щоденний покіс зелених зон, прибирання навколо лавок, підмітання доріжок та алей, чистка урн з подальшим вивезенням сміття. Також проводиться аналіз спортивних і дитячих майданчиків, які знаходяться на балансі КП “Парки Херсона”, з фотофіксацією, оцінка їх технічного стану.
– парк Шуменський: покіс трави (80%), формування і стрижка кущів, обрізка дерев уздовж центральної алеї. Прибирання навколо лавок, підмітання та продування доріжок і алей, очищення урн.
– сквер Потьомкінський: покіс трави, прополювання і формування кущів троянд, також виполювання і прибирання центральної клумби. Продування доріжок від сміття вітродуєм і підмітання ґрунтового покриття доріжок. Прибирання навколо лавок, збір випадкового сміття.
– сквер Медиків: покіс, обрізка кущів.
КП «Ритуальна служба м. Херсона» розпочато покіс зелених зон наступних кладовищ: Меморіальне, у с. Комишани, Забалківське, Єврейське, в с. Геологів.


КП «Екополіс» прийнято на міське сміттєзвалище 1327,08 тонн сміття.


Відділом енергетики управління енергетики, енергоменеджменту та енергоефективності взято участь у засіданні робочої групи стосовно «Розробки схеми теплопостачання, довгострокової інвестиційної програми та стратегії розвитку теплопостачання міста Херсона». Взята участь у робочій нараді стосовно підготовки до сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2021/22 року.

Здійснено 2 виїзди, а саме:
– вул. Старообрядницька, 4 – підтоплення підвального приміщення.

– вул. Рішельєвська, 45, (Технікум ресторанного господарства) – усунення аварійної ситуації на внутрішній мережі теплопостачання.


Управлінням житлового господарства надано 4 консультації громадянам стосовно будинків, які зняті з балансу департаменту житлово-комунального господарства міської ради. Здійснено 5 виїздів для перевірки санітарного стану прибудинкових територій житлового фонду, стосовно вивезення стихійних звалищ, а саме:
– вул. Миру 5, 5а, 7а;
– вул. Чорноморська, 8б;
– вул. Університетська, 157;
– вул. Патона, 3, 5а;
-вул. Дорофеєва 6,14.
Вивезено 28,1 м3 сміття, приблизно 8,4 тонни.
Здійснено 1 виїзд для перевірки технічного та санітарного стану житлового фонду, а саме:
– вул. Стрітенська, 1а (перевірка інженерних комунікацій, конструктивних елементів).


За інформацією керуючих компаній (ТОВ КК «Старий центр»; ТОВ КК «Альянс», ТОВ КК «Таврія», ПП Жилсервісс, ТОВ КК «Шумен) та ЖЕК № 1 здійснені роботи по покосу трави – 10541,19 м2.
Відбувся прийом громадян з питань зарахування на квартирний облік та укладення/зміни договорів найму житлових приміщень у гуртожитку, квартир житлових будинках. Видано 15 витягів із протоколу засідання міської громадської комісії з житлових питань. Видано 16 свідоцтв про право власності на житло. Прийнято 5 заяв на приватизацію. Прийнято 2 заяви на оформлення дублікатів свідоцтв про право власності на житло. Прийнято 17 заяв про укладення/зміну договорів найму житлових приміщень.


Відділом екології проведено обстеження зелених насаджень за адресами:
– проїзд Береговий, 7 – обрізка 6 дерев;
– вул. Потьомкінська, 131, – 3 дерева на видалення;
– вул. Михайлівська, 50 — обрізкаобрізка 1 дерева;
– вул. Пушкіна, 18- 2 дерева на видалення;
– вул.Генерала Алмазова, 118 – аварійні дерева відсутні;
– вул.Весела, 85 – обрізка 1 дерева;
– вул.Некрасова, 116- аварійні дерева відсутні;
– вул.Івана Вазова, 6 -1 дерево на видалення, 19 дерев на обрізку;
– вул. Залізнична, 4 – 2 дерева на видалення;
– вул.295 Херсонської стрілецької дивізії, 26-а – 1 дерево на видалення, 2 дерева на обрізку гілок.
Разом: на обрізку 29 дерев на видалення – 9 дерев.
Взято участь у круглому столі «Миколаїв без амброзії», який відбувся в місті Миколаєві.

На виконання вимог Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона, відповідальними особами гаражного кооперативу «Шуменський» розпочато вжиття заходів реагування із покосу трави та знищення бур’янів на прилеглій території на розі вул. Смольна та вул.4-а Олешківська.

За розміщення рекламних засобів на деревах на розі вул. Макарова та вул. Нафтовиків, спеціалістами Інспекції на відповідальних осіб складено протокол за ст.152 КУпАП, та надано вимогу щодо їх демонтажу.
На виконання вимог Інспекції, суб’єктами господарської діяльності приведено до належного санітарного стану прилеглу територію до об’єкта зовнішньої реклами, а саме: здійснено покіс трави за адресою площа В’ячеслава Чорновола.
За встановлення літнього майданчика без проектно-дозвільної документації по вул. Дорофєєва, 10, спеціалістами Інспекції на відповідальних осіб складено протокол за ст.152 КУпАП.
На виконання вимог Інспекції, відповідальними особами АТ «Херсонобленерго» вжито заходи реагування із ліквідації 7 стихійних сміттєзвалищ, а саме скупчення гілля та листя по вул. Комкова. Також відповідальних осіб проінформовано про те, що у разі порушення вимог чинного законодавства України до них будуть застосовані заходи адміністративного впливу.
Підрядною організацією ФОП Садова С.В. здійснено ліквідацію стихійного сміттєзвалища біля контейнерів для збору твердих побутових відходів на вул. Суворова,53.
Відповідальними особами ліквідовано сміттєзвалище біля контейнерів для збору ТПВ на вул. Гошкевича.
За поточний тиждень загальна кількість адміністративних протоколів складає 17 одиниць.

Вам також може сподобатися

На КП “Херсонтеплоенерго” повністю погашена заборгованість із виплати зарплати
У Херсоні шість випускників склали ЗНО на 200 балів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X