Заступник міського голови Володимир Пепель звітує про роботу, що була виконана впродовж тижня

Новини
👁 123

Звіт про виконану роботу заступника міського голови Володимира Пепеля за період з 29.06 до 02.07.

Підприємствами, діяльність яких координує департамент міського господарства міської ради, щоденно здійснювалися роботи по санітарному очищенню міста, а саме: підмітання тротуарів, очищення зелених зон від сміття, гілля.

Окрім того, викошено зелені зони за наступними адресами: пл. Одеська, Набережна по просп. Ушакова, вул. Пугачова, Бульвар Мирний, просп. Ушакова, пл. 200-річчя Херсона, Миколаївське шосе (від пл. Перемоги до пл. 200-річчя Херсона), просп. 200-річчя Херсона (від пл. 200-річчя Херсона до вул. Некрасова), вул. Університетська, пл. Мозгового, вул. Перекопська, вул. Кримська (навпроти дитячої поліклініки ім. Лучанського), шосе В. Чорновола (від вул. Перекопської до вул. 4-ї Східної), вул. Стрітенська, вул. Робоча.

МКП «Гарантія» виконано покіс зелених зон території пляжу «Південний» (Гідропарк), площі Гідропарк. Виконано профілактичний ремонт туалетів у парку Слави, Гідропарку, парку Херсонська фортеця.  Очищено від водоростей прибережна смуга на пляжі «Південний». Відремонтовано лавки у парку Слави та на Набережній по просп. Ушакова, урни у Гідропарку. Відловлено 2 безпритульні собаки.

КП ЕЗО «Херсонміськсвітло» виконано наступні роботи:

– встановлення прапорців по місту,

– Покровський сквер – чистка та фарбування 9-ти стійок, ремонт світильників – 4 шт., заміна ел. Ламп,

– РП-122 – усунення короткого замикання, обхід лінії, замір навантаження, заміна ПН в РП – 1 шт,

– просп. 200-річчя Херсона, 26 – ремонт зовнішнього освітлення, встановлення світильників LED-50 – 2 шт,

– вул. 49-ї ХГД, 21 під’їзди 1,2 – встановлення світильників LED-50 – 2 шт.,

– світлофорний об’єкт на просп. Ушакова – вул. Преображенській – відновлення роботи пішохідної світлофорної секції після ДТП,

– вул. Лавреньова, 7, 9 (дворове) – обстеження аварійної стійки (потрібні зварювальні роботи та демонтаж),

– ЦРП-8 (вул. І.Богуна) – усунення короткого замикання, обхід лінії, заміна ПН в РП – 1 шт., замір навантаження, перевірка спільно з диспетчером ОДС,

– площа Свободи – ремонт світильників – 5 шт., заміна ел.ламп – 5 шт.,

– вул. Гошкевича – відновлення освітлення, огляд лінії, усунення окислення по проводу СІП, перевірка РП-7, замір навантаження, перевірка освітлення,

– Алея Героїв України – заміна прапора,

– Покровський сквер – чистка та фарбування металевих стійок,

– селище Чкалове (район Церкви) – встановлення світильника LED-50 – 1 шт,

– РП-249 – перевірка РП, відновлення перемички в РП, пошук короткого замикання, обхід та огляд лінії,

– просп. Ушакова – вул. Преображенська – ремонт та вирівнювання світлофорної пішохідної металевої стійки після ДТП,

– вул. Стрітенська – вул. Полтавська – усунення обриву проводу, перевірка РП-22, замір навантаження,

– Шевченківський сквер – монтаж живлення для системи поливи скверу, підвіска проводу СІП, перевірка живлення, встановлення проколюючих затискачів,

– вул. Зоряна (смт Комишани) – перевірка живлення від РП-724 в лінію зовнішнього освітлення та перевірка роботи світильників (11 світильників потребують заміни),

– вул. Кооперативна, від вул. Центральної до вул. Нижньої (не працюють 3 світильника), складено дефектний акт,

– вул. Крилова – огляд лінії, перевірка живлення в РП-722 та світильників (14 світильників LED Оптима згорілі та потребують заміни),

– вул. Садова, від вул. Червоноармійської до вул. Пушкіна – перевірка освітлення (не працюють 2 світильника ЖКУ-150), в РП-755 відновлення фази «С», заміна автомата,

– вул. Крамського (дитячий майданчик) – монтаж зовнішнього освітлення, встановлення 2-х кронштейнів та 2-х світильників LED,

– демонтаж рекламних конструкцій згідно припису патрульної поліції,

– просп. Ушакова-вул. Залізнична – ремонт світлодіодної транспортної секції,

– просп. Ушакова-вул. Залізнична – підключення реклами,

– с. Садове – складання дефектних актів,

– вул. Героїв Крут, 179 – ремонт світильника, заміна ел.лампи економ – 1 шт,

– сквер Шевченка – вирівнювання металевої стійки зовнішнього освітлення,

– вул. Університетська, 122 п.№4 – заміна світильника LED – 1 шт., РП-242 – заміна опорних ізоляторів – 2 шт., перезаділка виходу кабелю,

– вул. 33 Східна – пере підключення і перевірка 6-ти світильників LED, підключення живлення вулиці, перевірка освітлення, замір навантаження в РП-208-а,

– вул. 32 Східна, 59 – заміна світильника LED – 1 шт.,

– вул. Василя Стуса перевірка освітлення по вулиці, перевірка РП-337, РП-18, РП-22.

– вул. Говорова, 23 – ремонт світильника, заміна ІЗУ.

КП «Парки Херсона» проведені наступні роботи:

 Проведення робіт з фігурного підрізання кущів у парку Херсонська фортеця, парку Шевченківський.

 Виконано покіс зелених зон у парку Слави, Набережна у парку Слави, сквер Монастирська слобода, сквер Шевченківський (з боку вул. Перекопської), Ландшафтний парк Таврійського мікрорайону (6 га).

 Відповідно до графіку здійснюється полив зелених насаджень (із корегуванням погодних умов (опадів) у ландшафтному парку Таврійського мікрорайону, у парку ім. В. Маргелова, парк Херсонська фортеця, біля меморіального комплексу Слава Україні, у парку Слави, у скверах Потьомкінському, Покровському, Шевченківському.

 Щоденно у всіх парках та скверах проводиться прибирання зелених зон від випадкового сміття, листя, суччя та гілок. Очищення урн, підмітання доріжок та алей.

КП «Ритуальна служба м. Херсона» розпочато покіс зелених зон наступних кладовищ: Меморіальне, у с. Комишани, Забалківське, Єврейське, у с. Геологів.

КП «Екополіс» прийнято на міське сміттєзвалище 1051,04 тонн сміття.

Управлінням житлового господарства виконано/відпрацьовано 66 документів. Надано 3 консультації громадянам стосовно будинків, які зняті з балансу департаменту житлово-комунального господарства міської ради та оформлення документів договорів найма.

Здійснено 9 виїздів для перевірки санітарного стану прибудинкових територій житлового фонду, стосовно вивезення стихійних звалищ, а саме:

– вул. Лугова 9;

– вул. Потьомкінська, 99,121;

– вул. Залізнична, 19,20,21,24;

– вул. Привокзальна, 20;

– просп. Ушакова 73,87;

– Миколаївське шосе, 28;

– вул. Кольцова, 47, 47а;

– вул. Дорофєєва, 18, 20, 20а;

– вул.Шовкуненка, 84, 84а;

– вул. В.Стука, 15.

Вивезено 52,2 м3 сміття, приблизно 15,7 тони.

За інформацією керуючих компаній (ТОВ КК «Старий центр»; ТОВ КК «Таврія», ПП “Жилсервіс”, ТОВ КК «Шумен” та ЖЕК № 1 здійснені роботи по покосу трави – 5680 м2.

Видано 2 витяги із протоколу засідання міської громадської комісії з житлових питань. Видано 6 свідоцтв про право власності на житло. Прийнято 10 заяв на приватизацію квартир і житлових приміщень у гуртожитку.

Прийнято 1 заяву на оформлення дублікатів свідоцтв про право власності на житло.

Видано 1 дублікат свідоцтва про право власності.

Підготовлено 6 проєктів рішень виконавчого комітету міської ради:

– про затвердження протоколу засідання міської громадської комісії з житлових питань ;

– про зарахування на квартирний облік;

– про виключення квартир з-поміж службових;

– про надання жилих приміщень;

– про внесення змін до житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам;

– про затвердження протоколу житлової комісії при виконавчому комітеті Херсонської міської ради з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам.

Надано консультації громадянам з питань приватизації державного житлового фонду. Прийнято 14 заяв про укладення/зміну договорів найму житлових

приміщень та зарахування на квартирний облік.

Відділом екології проведено обстеження зелених насаджень за адресами:

 • вул. Бориса Мозолевського, 55 – обрізка 7 дерев;
 • просп. 200-річчя Херсона, 41, обрізка 5 дерев, та 3–х дерев на видалення;
 • вул.Патона, 9- обрізка 9 дерев;
 • вул.Патона, 17 – обрізка 8 дерев;
 • вул.Суворова, 42 – обрізка 8 дерев

Разом: на обрізку 37 дерев, на видалення – 3 дерева

Взято участь у нараді з розгляду питань пов’язаних з виконанням в області пункту 3 Указу Президента України від 07.06.2021 року № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Відділом енергетики управління енергетики, енергоменеджменту та енергоефективності взято участь у засіданні робочої групи стосовно «Розробки схеми теплопостачання, довгострокової інвестиційної програми та стратегії розвитку теплопостачання міста Херсона».

 • Підготовлено проєкт розпорядження міського голови «Про створення тимчасової комісії з перевірки виконання робіт з усунення зауважень щодо обсягів та якості виконаних робіт з реконструкції котелень та центрального теплового пункту міського комунального підприємства “Херсонтеплоенерго” та прийняття їх в експлуатацію».
 • Постійно ведеться консультаційна – роз’яснювальна робота з громадянами міста стосовно погашення заборгованості перед комунальними підприємствами міста за надані послуги з тепловодопостачання та водовідведення багатоквартирних будинків.

Здійснено виїздів – 2, а саме:

– до Херсонобленерго щодо узгодження правоустановчих документів для перепідключення Департаменту міського господарства.

– з питань відключення житлового будинку для проведення ремонтних робіт по вул. Петренка, 55.

Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона

 • Спеціалістами інспекції проведено нараду з керівниками рекламних компаній щодо належного дотримання рекламних засобів та прилеглих до них території, утримання їх в належному санітарному стані.
 • Проведено демонтаж 2 тимчасових споруд по провулку Пугачова, та на розі вул.Стрітенської та вул.Комкова. Проведено нараду з керівниками пасажирського водного транспорту щодо дотримання вимог благоустрою.
 • Складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення.
 • Проведено нараду з керівниками пасажирського водного транспорту щодо дотримання вимог благоустрою.
 • Ліквідовано стихійні сміттєзвалища біля бібліотеки О.Гончара, по вул. Офіцерська та вул. Богдана Хмельницького, на розі вул. Ладичука та вул. Героїв Крут.
 • Проведена нарада з підрядними підприємствами щодо якості та графіків покосу перших зелених зон у м.Херсоні
 • Надано вимогу голові ОСББ Текстильників,18 щодо усунення графіті на фасаді будинку.

Вам також може сподобатися

Виконком міськради розглянув усі питання порядку денного
Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Кондратенко звітує про роботу за тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X