Заступник міського голови Володимир Пепель провів підсумкову нараду з керівним складом підпорядкованих виконавчих органів

НовиниСоціальна сфера
👁 455

5 серпня у малому залі міськвиконкому заступник міського голови Володимир Пепель провів нараду з керівним складом підпорядкованих виконавчих органів. Серед присутніх директор департаменту міського господарства Віталій Лисенко, керівники комунальних підприємств та підрядних організацій, голови районних у місті рад. До наради долучилася секретар міськради Галина Лугова.

На початку наради заступник міського голови подякував Департаменту міського господарства за роботу з покосу амброзії у визначений міським головою Ігорем Колихаєвим триденний термін. Окремо зауважив на злагодженій співпраці з районними у місті радами, які повідомляли департамент про місцезнаходження карантинних бур’янів.

У Володимира Пепеля були зауваження до роботи підрядних організацій, які після покосу трави залишають її на місці разом із випадковим сміттям. Звертаючись до підрядників він зауважив, що працівники мають збирати і траву і сміття. Залишати їх на місці покосів недопустимо. Також необхідно звертати увагу на листя – воно вже опадає і його теж не можна оминати. Були зауваження й стосовно одягу робітників: у них обов’язково мають бути сітловідбивальні жилети та бейджі з найменуванням підрядної організації.

У серпні херсонці матимуть декілька святкових заходів, тож департамент міського господарства має слідкувати за графіком цих заходів і прибиранням. «Місто має бути чистим», – резюмував Володимир Пепель.

Окреме доручення отримав директор МКП «Херсонводоканал» Віктор Скобліков: під час чотириденних святкових заходів до Дня незалежності України у місті мають працювати фонтанчики з питною водою.

Наостанок, заступнику міського голови Володимиру Пепелю та працівникам Департаменту міського господарства передали подяку за покіс карантинних бур’янів мешканці ІІ Таврійського мікрорайону. Робота зі знищення амброзії триває.

Вам також може сподобатися

У Херсоні виявляють випадки тіньової зайнятості
Херсонводоканал інформує щодо ситуації на аварійних колекторах

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X