В.о. заступника міського голови Сергій Циганок звітує про виконану роботу за тиждень

Новини
👁 227


Звіт в.о. заступника міського голови, директора департаменту правової політики та якості Сергія ЦИГАНКА про проведену роботу з 26.07.2021-30.07.2021.


Департамент правової політики та якості

На юридичний аналіз та перевірку надійшло 113 проєктів рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови (з питань, містобудування та землекористування, освіти, житлово-комунального господарства, надання адміністративних послуг, соціальної політики, комунальної власності, економічних-, кадрових-, житлових питань).

Зокрема, проведено правову експертизу та погодження 82 проєктів розпоряджень міського голови, 14 проєктів рішень міської ради та 10 проєктів рішень виконавчого комітету міської ради.

За результатами розгляду та проведення правової експертизи вищевказаних актів підготовлено 2 інформації, 2 юридичні висновки.

Відпрацьовано 52 проєкти договорів (зокрема, стосовно проведення капітального ремонту, закупівлі робіт та послуг, постачання товарів, проведення капітального ремонту пандусів, надання послуг з підвищення кваліфікації, міжнародні меморандуми тощо).

Здійснено правовий супровід цільової перевірки Управління Держспецзв’язку у Херсонській області, АРК та м. Севастополь (відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб департаменту адміністративних послуг).

Надано відповідь та інформацію за результатами розгляду 11 вхідних листів, у тому числі 1 листа окружної прокуратури, 1 адвокатського запиту, 5 листів юридичних осіб.

Проведено 19 консультацій виконавчих органів міської ради з відповідних напрямків роботи (департамент інформаційних технологій, департамент містобудування, архітектури та земельних ресурсів, департамент міського господарства тощо).

У результаті проведення міських громадських слухань щодо розгляду проєкту Статуту Херсонської міської територіальної громади підготовлено протокол проведення вказаних слухань.

Надано безоплатну первинну правову допомогу 11 громадянам, у тому числі засобами телефонного зв’язку. Зокрема, стосовно послуг з транспортних перевезень, врегулювання роботи суб’єктів господарювання, надання адресної грошової допомоги, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, доступу до вторинної правової допомоги.

Прийнято за актом прийняття-передачі 5 судових справ від департаменту міського господарства, здійснено їх вивчення, аналіз та підготовку процесуальних документів відповідно до стадії розгляду по кожній справі. Складено 5 відзивів та 3 відзивів на апеляційні скарги за судовими справами. Залучено до участі у 17-х судових засіданнях. Сформовано та направлено до судових установ 1 апеляційну скаргу, 5 заяв/клопотань з метою належної реалізації процесуальних прав та обов’язків Херсонської міської ради та її виконавчих органів.

Проведено роботу із підвищення рівня правових знань працівників виконавчих органів, роз’яснено чинну практику застосування законодавства, надано правову інформацію.

Розроблено та направлено: 11 запитів/службових записок/ доповідних записок на отримання інформації від виконавчих органів міської ради в тому числі й для належного представлення інтересів в суді; 7 листів; 5 відповідей; 1 договір.
Взято участь у підготовчому судовому засіданні у кримінальному провадженні за обвинувачення Юхненка Ю.Г. (цивільний позов на суму 600 тис. грн); пленарному засіданні сесії міської ради, засідання виконавчого комітету міської ради.

Опрацьовано 5 повідомлень про проведення мирних зібрань.

Забезпечено проведення засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Херсонської міської ради, на якій розглянуто 9 протоколів про адміністративне правопорушення. За результатами розгляду накладено штрафів на загальну суму 9 240 грн.

Проведено роботу із підвищення рівня правових знань працівників виконавчих органів, роз’яснено чинну практику застосування законодавства, надано правову інформацію.


Управління освіти
Проведено цикл тренінгів «PROнавички майбутнього» у позаміському таборі оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір ім. Івана Голубця» у м. Скадовськ.

Серед херсонських дошкільнят проведено виховну роботу з правил особистої безпеки разом з інспекторами патрульної поліції.

Відбулась екскурсія вихованців ЗДО №77 до Херсонської бібліотеки

Управління спорту
У м. Скадовськ проходить навчально-тренувальний збір зі спеціальної підготовки до чемпіонату України з пляжного гандболу серед дівчат 2008-2009 р.н., у якому беруть участь 11 вихованок ДЮСШ «Спартак».

У м. Дніпро триває навчально-тренувальний збір зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед юніорів та молоді до 23 років (каное молодь, юніори) національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное. Бере участь вихованка ДЮСШ «Спартак» Половенко Анастасія.

У м. Скадовськ пройшов Чемпіонат України з пляжного гандболу серед дівчат 2010-2011 р.н. (IV) (Брек Софія та Попова Дар’я – ІІ місце, Єгорова Мілена-ІV місце). У м. Умань пройшов командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2005-2006 та 2007-2008 р.н. з веслування на байдарках і каное (Левицька Олександра та Бальоха Анастасія: С-2 500 м – ІV місце, C-2 200 м – V місце).

У м. Херсоні функціонує спортивно-оздоровчий табір із веслування на байдарках і каное, у якому беруть участь 20 вихованців ДЮСШ «Спартак».

У м. Скадовськ проходить Чемпіонат України з пляжного гандболу серед дівчат 2008-2009 р.н. (IV ранг), у якому беруть участь 12 вихованців школи.

У м. Скадовськ проходить навчально-тренувальний збір з кіокушин карате, у якому беруть участь 42 вихованці школи.

Управління культури
Проведено ряд зустрічей щодо відзначення Дня міста.

Відбулась нарада з керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації щодо підготовки та проведення заходів до 30-ї річниці Незалежності України.

Проведено зустріч із Катажиною СОЛЕК, консулом Республіки Польща в Одесі, щодо проведення регати імені Маріуша Заруського.

Проводилась робота щодо підготовки до заходів у рамках молодіжного фестивалю «З країни в Україну».

Здійснено робочий виїзд до селищ Комишани, Зімівник, Приозерне, під час якого обстежено бібліотеки філії та будинки культури, а також проведено зустріч з Комишанською старостою Катериною РОГОВОЮ з приводу відзначення Дня Незалежності та дня міста.

Обговорено шляхи модернізації бібліотек-філій №9 та 23.

Відбулися робочі зустрічі з представниками ДСНС, на якій обговорено подальшу співпрацю; Ібрагімом СУЛЕЙМАНОВИМ, директором з розвитку благодійної організації “ККСЦ “Куреш” щодо проведення етнофесту на день міста.

Проведено зустріч з депутатом міської ради Юрієм РОЖКОВИМ щодо заходів з відзначення дня міста у районах та прилеглих селищах.

Продовжено роботу з розроблення програми охорони та збереження культурної спадщини, напрямів діяльності та заходів з реалізації Програми.

Відпрацьовано питання щодо міжнародного фотоконкурсу об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», інформування творчої спільноти міста про конкурс, запропоновано члена журі.

Проводилась підготовка до першого засідання комісії з підготовки та внесення на розгляд міської ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, парків, скверів, мостів та інших об’єктів, розташованих на території Херсонської міської територіальної громади.

Вам також може сподобатися

Які роботи виконувало КП «Херсонміськсвітло» сьогодні
Представниця Дніпровської у Херсоні райради взяла участь у пресконференції «Food Bank»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X