Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про виконану за минулий тиждень роботу

Новини
👁 181

Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про виконану за минулий тиждень роботу.

У сфері містобудування та землеустрою:
1.Проведено громадські слухання  (обговорення) проєктів регуляторного акта-рішення Херсонської міської ради «Про встановлення земельного податку на території Херсонської міської територіальної громади» та «Про встановлення орендної плати на території Херсонської міської територіальної громади».
2.Організовано робочу зустріч з керівництвом та групою експертів з питань  реалізації проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» в рамках Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в  Україні.
3. Підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету міської ради « Про розгляд заяв (клопотань) щодо дії паспортів прив’язки для здійснення підприємницької діяльності».
4.Підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження плану заходів щодо модернізації (осучаснення) вулиці Суворова».
5. З метою активізації інвестиційної діяльності, збільшення обсягів інвестицій в економіку, інфраструктуру, гуманітарну сферу, житлово-комунальне господарство, соціально-бюджетні об’єкти Херсонської міської територіальної громади, створена робоча група з питань залучення інвестицій та супроводу інвестиційних проєктів.
 
У сфері капітального будівництва:
1. По об’єкту “Будівництво автономного джерела опалення для ЗОШ № 31 по просп. Ушакова, 79А в м. Херсоні визначено переможця – підрядну будівельну організацію ПСМНТ “Газкотлоспецмонтажналадка”, укладено договір на здійснення авторського нагляду.
2.Підготовлено проєкт рішення міської ради ” Про затвердження змін та доповнень до Переліку об’єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовником та виконувати роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту в 2021 році”.
3.Управлінням складено завдання на проектування щодо визначення основних вимог до розробки проектної документації по об’єктах: «Реконструкція Лебединого озера» та будівництво сучасного ЦНАПу по вул.Стрітенська, 13 (кінотеатр Іскра).
 
У сфері регулювання зовнішньої реклами:
1.Підготовлено проєкт рішень міської ради «Звіт щодо виконання Програми естетичного оздоблення міста Херсона на 2020 рік»
2.На території Антонівського старостинського округу проведені обстеження  рекламних засобів з метою виявлення правопорушень самовільного розміщення.
3. Опрацьовано 19 заяв суб’єктів господарювання щодо зовнішньої реклами, укладено 2 короткотермінових та 4 тривалих договора про тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу.

Вам також може сподобатися

“Бюджетна” комісія проголосувала за передачу скверу “Каштан – сквер Єднання” на баланс відповідного КП
В.о.заступника міського голови Світлана Чепіга звітує про виконану за минулий тиждень роботу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X