Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про роботу, виконану за тиждень

Новини
👁 282

Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про роботу, виконану впродовж тижня.

У сфері містобудування та землеустрою:

Розпочато роботу щодо проведення інвентаризації земель під кладовищами, розташованими на території Херсонської міської територіальної громади. Інвентаризацію необхідно здійснити під 11 кладовищами. Проведення цього заходу надасть можливість передати на баланс даних кладовищ комунальному підприємству «Ритуальна служба міста Херсона» для їх обслуговування.

12 липня відбулося засідання робочої групи  постійної комісії міської ради з питань землекористування, якою розглянуто 146 питань землекористування, підготовлених Управлінням;

Відповідно до рекомендацій постійної комісії міської ради з питань землекористування, на розгляд чергової сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 23 липня, Управлінням підготовлено 43 проєкти рішень міської ради з питань регулювання земельних відносин.

У зв’язку з об’єднанням у складі Херсонської міської територіальної громади семи рад та включення до її території відповідних земель, у тому числі й земель сільськогосподарського призначення, а також у зв’язку з передачею з державної в комунальну власність земель сільськогосподарського призначення, заплановано проведення аудиту земель, розташованих за межами населених пунктів Херсонської міської територіальної громади.

На розгляд чергового засідання міської ради  винесено проєкт рішення щодо внесення змін до Заходів Програми економічного і соціального розвитку м. Херсона у 2019-2021 роках, затверджених рішенням міської ради від 21.12.2018 № 1783 «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2019-2021 роки».

Планується, що  розділ «Заходи щодо впровадження земельної реформи» буде доповнено пунктом наступного змісту: «Проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Херсонської міської територіальної громади (включно з територіями розформованих територіальних громад) та отримання доступу до інформаційної системи».

Очікуваним результатом виконання Заходу є: звіт про результати аудиту земель, які використовуються для сільськогосподарських потреб, за межами населених пунктів Херсонської міської територіальної громади, отримання доступу до інформаційної системи для оброблення, аналізу та систематизації наявних в державних інформаційних системах відомостей про земельні ділянки, їх власників та користувачів та збільшення надходжень до міського бюджету від плати за землю.

У сфері капітального будівництва:

Взято участь у проведенні технічних нарад щодо реалізації об’єктів будівництва, замовником яких виступає управління капітального будівництва у 2021 році, а саме:

– «Будівництво інженерних мереж з обладнанням для підвищення тиску холодної води в районі вул. Іллюші Куліка, 31 у м. Херсоні».

–  «Будівництво окремої будівлі дитячого садка на території загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 Херсонської міської ради по вул. Сухарній, 9/4 у м. Херсоні».

– «Капітальний ремонт гімназії №3 по вул. Євгена Патона,15 у м. Херсоні».

Взято участь у виїзних нарадах:

– реконструкція ЗОШ №18 в смт Антонівці, м. Херсон;

– обстеження колектору по вул. Чорноморська, 22;

– обстеження житлового будинку по вул. Грецька, 23.

Підготовлено та надано виконавчу документацію управлінню освіти з відповідними додатками щодо передачі капітальних вкладень по об’єкту «Будівництво індивідуальної котельні ясел-садка №7 по вул. 49-ї Гвардійської Херсонської дивізії, 23А в м. Херсоні» з балансу УКБ на баланс управління освіти міської ради.

Управлінням внесено зміни до тендерної документації на проведення будівельних робіт по об’єкту  “Капітальний ремонт басейну та частини приміщень Херсонського закладу дошкільної освіти № 85 Херсонської міської ради (Херсонського ясел-садка № 85 Херсонської міської ради) по вул. Степана Разіна, 77 в м. Херсоні”.

Підготовлено документацію спрощеної закупівлі проєктних робіт по об’єкту   “Реконструкція ґанку головного входу адмінбудівлі по просп. Ушакова, 37 у  м. Херсоні”.

Проводиться підготовка договору за результатами проведення переговорної процедури закуплі проєктних робіт стадія “Проєкт” по об’єкту “Будівництво загальноосвітньої школи № 23 у Таврійському мікрорайоні 4-А у м. Херсоні”.

Укладено договір з розробки технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Комарова, 2 по об’єкту  “Нове будівництво житлового будинку по вул. Комарова, 2 у м. Херсоні (добудова незавершеного будівництва поліклініки на 1600 відвідувань на день)”.

У сфері проєктної  діяльності:

Триває підготовка до участі у конкурсі проєктних пропозицій Програми розвитку ООН (ПРООН)  для посилення стійкості громад Херсонської області.

Проведено наради та зустрічі:

1. Продовження засідань комісії з відбору банківської установи для здійснення місцевих запозичень до бюджету Херсонської міської територіальної громади, відповідно до рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради.розпорядження міського голови.

2. Засідання  комісія з розгляду питань встановлення та демонтажу тимчасових споруд.

3. Проведено особистий прийом громадян. За результатами прийому здійснено виїзди на об’єкти.

4. Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міської раді.

Вам також може сподобатися

Звіт керуючого справами виконавчого комітету Максима Кондратенка щодо виконаної роботи упродовж тижня
Станом на 16 липня COVID-19 діагностовано у 7 мешканців Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X