Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про роботу, проведену за тиждень

Новини
👁 111

Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про роботу, проведену за тиждень.

У сфері містобудування та землеустрою:

Підготовлено до розгляду на черговій сесії міської ради проєкт рішення щодо проведення інвентаризації земель під 13 кладовищами, розташованими на території Херсонської міської територіальної громади, для подальшої їх передачі комунальному підприємству «Ритуальна служба міста Херсона» для їх обслуговування та благоустрою.

Упродовж тижня опрацьовано 8 запитів прокуратури щодо виявлення та усунення порушень земельного законодавства з метою вжиття у подальшому заходів претензійно-позовного характеру.

У зв’язку з прийняттям 18 червня міською радою рішень про встановлення розміру земельного податку та орендної плати за землю, надаються роз’яснення суб’єктам господарювання щодо порядку застосування вказаних рішень з 01 січня 2022 року.

Підготовлено до розгляду на черговій сесії міської ради, пленарне засідання якої відбудеться 23 липня 2021 року, проєкт рішення щодо оптимізації комунальних підприємств містобудівного та землевпорядного направлення шляхом об’єднання трьох підприємств в одне.

У сфері капітального будівництва:

Подано технічну документацію до АТ “Херсонобленерго” з метою отримання ТУ по об’єкту  “Ремонтно-реставраційні роботи у Шевченківському парку в м. Херсоні”.

Складено завдання на проєктування для розроблення проєктної документації по об’єкту  “Нове будівництво майданчиків зі штучним покриттям для спортивних ігор у Херсонській гімназії №1 Херсонської міської ради по просп. Святих Кирила та Мефодія, 17 в м. Херсоні”.

Прийнято, перевірено та повернуто на доопрацювання комплектність та відповідність розробленої  проєктної документації згідно до технічних завдань по об’єкту       “Капітальний ремонт басейну та частини приміщень Херсонського закладу дошкільної освіти № 85 Херсонської міської ради (Херсонського ясел-садка № 85 Херсонської міської ради) по вул. Степана Разіна, 77 в м. Херсоні”.

Взято участь у засіданні виконкому, пленарному засіданні VІІІ сесії міської ради VІІІ скликання.

Взято участь у технічних нарадах щодо реалізації об’єктів будівництва, замовником яких виступає управління капітального будівництва у 2021 році, а саме:

– «Будівництво інженерних мереж з обладнанням для підвищення тиску холодної води в районі вул. Іллюші Куліка, 31 у м. Херсоні».

–  «Будівництво окремої будівлі дитячого садка на території загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 Херсонської міської ради по вул. Сухарній, 9/4 у м. Херсоні».

– «Капітальний ремонт гімназії №3 по вул. Євгена Патона, 15 у  м. Херсоні».

Взято участь  у технічній нараді з виїздом на місце по об’єкту «Будівництво відкритого майданчика арт-простір на території ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 по  вул. Херсонській, 83 в  смт Антонівці, м. Херсон».

У сфері проєктної  діяльності:

1. Проведено нараду  з управліннями та розглянути пропозиції  ГО”ЦСРДІДІЗ “СОФІЯ”  стосовно участі у конкурсі проектних пропозицій “Посилення стійкості громад у Херсонскій області”, запровадженого програмою ПРООН в Україні щодо встановлення підйомного обладнання  для мало мобільних категорій населення який забезпечить  доступность  до Центру надання адміністративних послуг за адресою пр.Ушакова,37.

2. У рамках реалізації проєкту  USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) “Сучасні послуги – сучасне місто: підвищення рівня надання муніципальних послуг у м. Херсоні” реконструкції кінотеатру «Іскра» під Мультицентр разом з консалтинговою компанією уточнюються технічно-економічні показники для підготовки технічного завдання для проектування об’єкту.

3. У рамках реалізації проекту НЕФКО заходів підвищення енергоефективності в м. Херсоні  проведені перемовини щодо реалізації проекту та розподілу його на черги та виконання подальших процедур.

Проведено наради та зустрічі:

1. Виїзд на об’єкт будівництва школи №26 у с. Комишани.

2. Нарада з приводу реконструкції та встановлення пандусу біля входу в будівлю міськвиконкому по пр.Ушакова,37.

Вам також може сподобатися

Звіт керуючого справами виконавчого комітету Максима Кондратенка щодо виконаної роботи упродовж тижня
“Дніпровці” долають амброзію та сміття спільними зусиллями

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X